Annalivia

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Annalivia
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Annalivia Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Annalivia Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Annalivia Sık Sorulan Sorular

Annalivia düğün fiyatları ne kadar?

Annalivia düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Annalivia düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Annalivia kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Annalivia 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Annalivia düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Annalivia düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Annalivia düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Annalivia düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, baby shower, nişan, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, doğum günü, davet ve resepsiyon ve parti hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Annalivia Hakkında

Deniz kenarında sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli saatlere hazır mısınız? Üstelik bu keyifli saatlere lezzetli yemekler ve kaliteli bir hizmet de eşlik edecek.


Şayet siz de nikah sonrası yemek organizasyonunuz için hizmet kalitesine güvenebileceğiniz bir mekân arıyorsanız; Annalivia Restaurant Bodrum adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Deniz kenarında olan mekânımızda Bodrumun masmavi sularını görecek aynı zamanda sevdiklerinizle bu anlamlı günü kutlayabileceksiniz. Halkımızın gündelik hayatında da sıklıkla uğradığı mekânımız oldukça geniştir. Kapalı alanımız ve terasımız bulunuyor. Camekan kaplı mekânımızda kendinizi adeta denizin üzerindeymiş gibi hissedeceksiniz. Tasarımımızda tercih ettiğimiz beyaz tonlar ise ruhunuza huzur dolmasını sağlayacak. Keyifli ve lezzetli saatler Annalivia’da sizi bekliyor…


Grup organizasyonlarına da ev sahipliği yaptığımız tesisimizde; bu tip özel davetlere titizlikle çalışıyoruz. Normalde gösterdiğimiz ve misafirlerimizce övgü alan performansımızı arttırarak hizmet sunuyoruz. İsteklerinize hızlı bir şekilde cevap veriyor; bu güzel günde tadınızı kaçırabilecek hiçbir duruma müsaade tanımıyoruz.


Nikah sonrası yemek organizasyonları için neler yapabildiğimizden bahsedecek olursak:


Öncelikle misafirlerinizi ağırlamak için hangi masayı tercih ederdiniz? Kaç konuğunuz olacak? Bu detayları öğrenmemizin ardından sıra menü belirlemeye geliyor. Misafirlerim tercihleri kendisi yapsın istiyorum derseniz; buna da imkân tanıyoruz. Geniş mutfak ekibimiz anlık isteklerinizi hemen yerine getirebilecek yetkinliktedir. Sunduğumuz menümüz içerisinde neler yok ki! Mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler, tatlılar ve içecekler… Her damak zevkine uygun bir alternatifi restoranımızda muhakkak ki bulabileceksiniz. Böylelikle tüm misafirlerinizin memnuniyetini sağlayacağız. Taze ürünlerle hazırladığımız yemeklerimizi güler yüzlü bir şekilde sunarak; servisimizi eksiksiz bir şekilde tamamlamayı da ihmal etmiyoruz.


Kaliteyi ve lezzeti bir arada bulabileceğiniz restoranımızın nikah sonrası yemek organizasyonunuz için doğru adres olduğunu düşünüyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Annalivia Restaurant ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Gümbet Mahallesi, Gümbet Mahallesi, Erguvan Sk No:86, Bodrum, 48400 Bodrum/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Annalivia Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.