Kulüpler/Davet Alanları Malatya

Tektaş Düğün Sarayı

  • Kapasite
    50 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tektaş Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Tektaş Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Tektaş Düğün Sarayı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Tektaş Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Tektaş Düğün Sarayı düğün fiyatları ne kadar?

Tektaş Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Tektaş Düğün Sarayı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Tektaş Düğün Sarayı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tektaş Düğün Sarayı 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Tektaş Düğün Sarayı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tektaş Düğün Sarayı düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Tektaş Düğün Sarayı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tektaş Düğün Sarayı düğün dışında nişan, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, kına ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tektaş Düğün Sarayı Hakkında

Tektaş Düğün Sarayı içerisinde kapalı ve açık olmak üzere 2 farklı konsepti sizlere sunuyoruz. İster yemyeşil ağaçların çevrelediği büyük pisti olan bir bahçe isterseniz de yüksek tavanlı ışıl ışıl bir salon…Tercih sizin!

Kapalı salonumuzu kare masalar ve tiffany sandalyelerle dekore ettik. Yüksek tavanlı ve lüks ışıklandırma sistemine sahip alanımızda son teknoloji iklimlendirme sistemleri bulunmakta. Bu da Tektaş Düğün Sarayı’nda kapalı alanı her mevsim rahatça kullanmanıza imkân sağlamakta. Mermer tabanı olan bu alanda işlemeli duvar kâğıdı kullanarak gösterişli bir görünüm elde ediyoruz… Açık salonumuzda ise yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler kullanarak daha şirin bir görünüm oluşturduk. Kapalı alanımızda tavan işleyişimize gösterdiğimiz özeni açık salonumuzda yerdeki mermer işlemelere yansıttık. İşlemeli mermer tabanın mavi tonlarındaki renkleri alanı sarıyor ve doğa ile bütünleşerek bahar mevsiminin sıcaklığını konuklarınıza yansıtıyor. Hava şartları dolayısıyla oluşabilecek olumsuzlukları iki farklı salona sahip olduğumuz için önlemiş oluyoruz. Tektaş Düğün Sarayı ekibi olarak işimizi özenle yapıyoruz. Ancak siz düğün veya kına gecenizin konsepti için farklı bir süsleme isterseniz, anlaştığınız organizasyon firmasına kapımız her zaman açık! Müziği seven orkestramız, işinde titiz çekim ekibimiz ve usta aşçılarımızla davetlileriniz için istediğiniz konseptte şık etkinlikler yapmak için doğru yerdesiniz!

Üstelik Tektaş Düğün Sarayı Malatya’nın merkezinde yer aldığından davetlileriniz mekâna kolaylıkla ulaşabilecekler. Konuklarınız için ayrılmış alan sayesinde park yeri sorununu da ortadan kaldırmış oluyoruz. Şehrin ve doğanın iç içe geçtiği bu eşsiz mekânda yapacağız tüm davet ve organizasyonlarda alanında uzman bir ekiple çalıştığınızı bilmenizi isteriz.

Tektaş Düğün Sarayı hakkında ayrıntılı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Elazığ Yolu 3. Km Yimpaş Karşısı Merkez/ Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.