Kulüpler/Davet Alanları Eskişehir

Es Aqua Garden

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Es Aqua Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Es Aqua Garden Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Es Aqua Garden Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Es Aqua Garden Sıkça Sorulan Sorular

Es Aqua Garden düğün fiyatları ne kadar?

Es Aqua Garden düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Es Aqua Garden düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Es Aqua Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Es Aqua Garden 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Es Aqua Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Es Aqua Garden düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Es Aqua Garden düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Es Aqua Garden düğün dışında açılışlar, sünnet düğünü, baby shower, doğum günü, nişan, bayi toplantısı, piknik, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Es Aqua Garden Hakkında

3 ayrı konseptle düğünden nişana kınadan mezuniyet törenlerine kadar Es Aqua Garden Eskişehir’de mutluluğunuz için çalışıyoruz. Eskişehir’in tek Aqua Park’ı olan tesisimiz hem suya özlemi olanları hem eğlenmek isteyenleri hem de özel günlerini kutlamak isteyenleri ağırlıyor.


Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün organizasyonunuz için 3 ayrı konseptle karşınıza çıkıyoruz. İlki Amfi Tiyatro. Kendinizi adeta Romeo ve Juliet tiyatrosunu gerçekleştiriyormuş gibi hissedeceksiniz. Çünkü bu alanımızda tıpkı amfi tiyatro gibi ve antik çağlardan kalma hissi veriyor. Farklı bir konsept arayışında olanlar ya da mesleği tiyatro olan çiftlerimizin karşına çıkıyoruz. Bir diğeri ise, havuz başı. Eskişehir’de bu tarz bir konseptte düğün yapmak isteyenleri bu muhteşem atmosfere bekliyoruz. Şovlarımız ile birlikte yıllarca dilinizden düşmeyen bir ayrıcalığa sahip oluyorsunuz. Son olarak ise, kır bahçemiz karşınıza çıkıyor. Bu kısımda ise doğanın en güzel renklerini ayağınızın altına seriyoruz. Etrafı ağaçlarla çevreli ve güzel çiçekleri görebildiğiniz bir alan. Bu saydığımız 3 alanımızda da 2000 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyoruz. Aklınızdaki her konsepti gerçekleştirebildiğimiz gibi Es Aqua Garden ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.


Özel organizasyonlarınız için Eskişehir Es Aqua Garden düğün salonu olarak her detayı düşündüğümüz bir davet sunuyoruz. Özellikle düğün gibi hatıralarda önemli bir yer kaplayan organizasyonlarınız için oldukça hassas çalışıyoruz. Yemekli ya da yemeksiz alternatiflerinizle karşınıza çıkıyoruz. Ustalarımız harika lezzetleri sizinle buluştururken, servis ekibimizde programda aksama yaşamanıza izin vermiyor. Günün sonunda ise mutlu bir şekilde tesisimizden ayrılıyorsunuz.


Eğer bizimle iletişime geçmek ve anlattığımız 3 konseptten birini düğün gününüzde gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak ve çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit! Telefon ya da mesajla size geri dönüş sağladıktan sonra düğün organizasyonunuz için planlamalara başlıyoruz!

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres::

  71 Evler Mahallesi Ertaş Caddesi No: 288 71 Evler Tramvay Durağı

 • Haritadaki Konumu

  Es Aqua Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.