Moonlight Düğün Salonları

0850 532 84 57

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Moonlight Düğün Salonları - Kulüpler/Davet Alanları
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Moonlight Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Moonlight Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Moonlight Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Moonlight Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Moonlight Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Moonlight Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Moonlight Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Moonlight Düğün Salonları 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Moonlight Düğün Salonları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Moonlight Düğün Salonları düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Moonlight Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Moonlight Düğün Salonları düğün dışında kına, bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler, doğum günü, parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Moonlight Düğün Salonları Hakkında

Davet sektöründe yenilikçi ve vizyon sahibi bakış açımız ve farklı mekân alternatiflerimiz ile Moonlight Düğün Salonları Denizli Pammukkale’de uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Düğününüz için tercih edebileceğiniz farklı özelliklere sahip 2 ayrı salonumuz var ve bunlar hakkında bilgiler vererek karar aşamanıza yardımcı olmak isteriz.

Salon Deluxe isimli davet alanımız civarın en geniş ve büyük düğün salonlarından bir tanesi ve burada 750 ila 1.000 kişi aralığından gayet kalabalık grupları dahi kolaylıkla ağırlayabiliyoruz. Geniş çevreleri ve aileleri olan çiftlerimiz bu sayede en mutlu günlerinde yanlarında olmalarını istedikleri herkesi gönül rahatlığı ile davet edebiliyorlar. Gün ışığı alabilen ve ferah bir atmosfere sahip salonumuzun dekorasyonu da bu özelliğine katkı sağlar nitelikte. Zira genel itibari ile salonda tercih ettiğimiz çoğu aksesuar ve detay beyaz renkte. Bu sayede her zaman savunduğumuz gibi sade ama aynı zamanda şık bir görsel estetiğe kavuşuyoruz. Oturma düzenimizi 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve rahat hilton sandalyeler ile oluşturuyoruz. Masa örtülerimiz ve sandalye giydirmelerimiz ise temizliği gözler önüne seren bir tonda beyaz renkte. Masa üstü süsü olarak zemini çiçek detaylı zarif şamdanlar kullanıyoruz.

Salon Ay Işığı ise diğer salonumuza nazaran biraz daha küçül olup kalabalık olmayan samimi ve sıcak düğünlere ev sahipliği yapabiliyor. 300 kişilik konuk ağırlama kapasitesine sahip bu salonumuz da son derece şıktır ve kendine has bir dekorasyona sahiptir. Burada altın sarısı ile beyazın muhteşem renk uyumunda yararlanıp sade ama oldukça şık bir modern görünüme kavuştuk. Gerek tavan yüksekliği, gerek görüş açılarını engellemeyen kolonları gerek ise bir cephesinin tamamen cam kaplama oluşu ile oldukça ferah bir atmosfer sunuyor. Üstelik binanın en üst katında yer alıp salonun bir kısmının da açılır kapanır tavan özelliğine sahip olduğunu bilmenizi isteriz.

Eğer salonlarımızdan birini tercih ediyorsanız o halde bizimle iletişime geçip fiyat teklifi alabilirsiniz. Moonlight Düğün Salonu Denizli adres ve telefon bilgilerimiz sayfa üzerinde mevcuttur.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sorumlusu

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 84 57
 • Adres:

  Yunus Emre Mah. Süleyman Demirel Blv. No: 2 Kat 4

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Moonlight Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.