Kulüpler/Davet Alanları Adana

Çukurova Park Vadi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
  • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
  • Salon tasarımında kolon yok.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Jimmy-jib ile çekim yapılıyor.
  • Alkol servisi bulunmuyor.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.
  • Kolay ulaşılabilir konumda.
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Çukurova Park Vadi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Çukurova Park Vadi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Çukurova Park Vadi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Kolonsuz salon Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Çukurova Park Vadi Sıkça Sorulan Sorular

Çukurova Park Vadi düğün fiyatları ne kadar?

Çukurova Park Vadi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çukurova Park Vadi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Çukurova Park Vadi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çukurova Park Vadi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Çukurova Park Vadi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çukurova Park Vadi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok, Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Çukurova Park Vadi Hakkında

2019’dan beri hizmet veren Çukurova Park Vadi’ye hoş geldiniz! Adana düğün mekanları içinde yer alan Çukurova Park Vadi’de çiftleri kapalı alanlarımızla karşılıyoruz. Mekanımızda yer alan davet alanlarının kapalı alan olması sayesinde çiftimiz mekanımızı istedi mevsimde tercih edebiliyor. Bununla beraber Park Vadi’de talebe göre yemekli düğün veya kokteyl konseptli düğün seçeneklerini hayata geçirebiliyoruz.

Davet Alanları

Mekanımızda 3 adet havalandırmalı davet alanına sahibiz.
●En büyük davet alanımız olan Grand Palace’ta 800 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Çok büyük bir pist alanı olan salon yüksek tavanlı ve kolonsuz mimarisiyle öne çıkıyor.
●Sahra Salon’daysa 500 kişilik kapasiteyle hizmet veriyoruz. Burada da kolon bulunmamakla beraber dans pisti mevcut. Ayrıca salonun tavanı da yüksek.
●Kına salonumuzsa 200 kişilik organizasyonlar için ideal. Burada da kolon bulunmuyor. Aynı zamanda salonda yüksek tavan özelliği de dikkat çekiyor.

Dekorasyon

Adana Çukurova düğün mekanları arasında faaliyet gösteren Çukurova Park Vadi’de masa ve sandalye giydirmeleri için farklı renk ve sandalye seçenekleri sunuyoruz. Davet alanlarımızda oturma düzenini yuvarlak banket masalarıyla hazırlıyor, sandalyelerimizi istediğiniz renkteki kumaşlarla giydiriyoruz. Masa üstlerinde de kristal süslemeli gümüş şamdanlar kullanmayı tercih ediyoruz. Aydınlatmadaysa beyaz renkli spot ışıklardan yardım alıyoruz.

Hizmetler

Çiftimiz arzu ederse organizasyon hizmetini dışarıdan çağırabilir. Ses ve ışık sistemleri de firmamız tarafından sağlanıyor. Ayrıca mekanımızda son teknoloji klima sistemleri de bulunuyor. Her salonun ayrı bir gelin odası olduğundan gelinlerimiz rahat bir şekilde hazırlanabiliyor. 150 araçlık otopark alanımızsa misafirlerinizi bekliyor. Çiftimizin isteğine göre yemek servisini kokteyl menüsüyle veya yemekli menüyle yapabiliyoruz. Menüyü tatma fırsatını da tanıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Mekanımızda 10 kokteyl menüsü ve yemekli menü alternatifleri mevcut:
●Kokteyl menülerimizde lüks kuruyemiş, kuru pasta, yaş pasta, soğuk kanepe, ara sıcak, meyve, mimoza ve meşrubat bulunmakta.
●Yemekli menüdeyse başlangıç tabağı, ara sıcak, kırmızı ya da beyaz etli ana yemek, düğün pastası, salata, meşrubat ve meyve yer alıyor.
●Ekstra ücret dahilinde özel menüler de hazırlayabiliyoruz.

Adana Çukurova Park Vadi’yle erken anlaşma yapmayı seçerek çeşitli avantajlardan yararlanma fırsatını elde edebilirsiniz. Ödeme seçeneklerinde de çifte kolaylık sağlayacak alternatifler bulunuyor. ‘’Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim’’ sloganıyla çiftleri misafir eden mekanımızla çalışmak isterseniz telefon numaramızı çevirebilirsiniz. ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurarak da mekanımız ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.