Gala Düğün Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Gala Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Gala Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Gala Düğün Salonları Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gala Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Gala Düğün Salonları düğün fiyatları ne kadar?

Gala Düğün Salonları düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gala Düğün Salonları düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Gala Düğün Salonları kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gala Düğün Salonları 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Gala Düğün Salonları düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gala Düğün Salonları düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Gala Düğün Salonları düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gala Düğün Salonları düğün dışında davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, kına ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gala Düğün Salonları Hakkında

Sivas’ta keyifli bir düğün gerçekleştirmek için bir mekan arayışındaysanız, size sunduğumuz fırsatları duymak isteyeceksiniz. Gala Düğün Salonu olarak en mutlu gününüzde kaliteli bir hizmet almanızı canı gönülden istiyor, bunun için kendimizi tanıtmak istiyoruz.

2016 yılında düğün salonu, restoran ve kafe olarak kurulduk. Sektöre giriş yapma amaçlarımızdan biri, Sivas halkına düzenlemek istedikleri organizasyonları tek bir adreste gerçekleştirme kolaylığı sunmak. İlk günden itibaren gösterdiğimiz doğru ve dürüst hizmet ile sizlerin güvenini kazanmayı ve bu önemli günlerinizde bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilmenizi sağladık. Şimdi de aynı kalite standartlarıyla, bir de yanına tecrübelerimizle sizleri ağırlamaya devam ediyoruz.

Ne tür bir organizasyon düşünüyorsunuz? Hangisini düşünürseniz düşün, Gala Düğün Salonları’nda gerçekleştirme şansına sahip olacaksınız. Neden mi? Konuklarımıza aynı anda düğün salonu, restoran, kafe ve kır düğünü için uygun açık alan sağlıyoruz. Kısaca tanıtmak gerekirse;

-Düğün salonumuz 600 kişilik bir kapalı alandan oluşuyor. Düğünleriniz için yeterli kapasiteye sahip olan bu salonumuzda birçok düğüne ev sahipliği yaptığımızı söyleyebiliriz. Şık aksesuarlarla tasarlanmış salonumuzda masa ve sandalyelerin, ışıklandırmaların, tabak ve bardakların, duvar dekorlarının birbirleriyle uyumlu olduğunu göreceksiniz. Yuvarlak bir yapıyla karşılaşacak, dans pistinin de bu şekilde planladığını fark edeceksiniz. Yüksek tavanımız sayesinde ne kadar kalabalık olursanız olun basık bir ortamdan uzak olacaksınız.

-Açık alanımız ise yemyeşil bir bahçeden oluşuyor. Çevresinin ağaçlarla donatıldığı, zemininin çim alanla kaplandığı bu alanımız, tam olarak kır düğünü kavramını karşılar nitelikte. Masa ve sandalyeleri dilediğiniz gibi yerleştiriyor, süslemeleri profesyonel ekibimiz tarafından belirlediğiniz konsepte göre gerçekleştiriyoruz.

Bizi tercih eden her konuğumuzu mutlu etmek için çalışıyoruz. İşletmemizde minik misafirlerimiz için çocuk oyun parkları bulunuyor. Siz gecenin keyfini çıkarırken, çocuklarınız da eğlenceye doyamayacaklar.

Tüm bu fırsatlarımızdan yararlanmak ve Gala Düğün Salonu Sivas’ta şık bir düğünle dünya evine girmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Yenişehir Mahallesi Kayseri Caddesi Sivas

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Gala Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.