Sundial Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sundial Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sundial Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Sundial Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Havuz başı Teras
Manzara
Deniz manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Sundial Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

{Sundial Restaurant} düğün fiyatları ne kadar?

Sundial Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Sundial Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


{Sundial Restaurant} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sundial Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Sundial Restaurant} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Sundial Restaurant düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


{Sundial Restaurant} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Sundial Restaurant düğün dışında baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kına, açılışlar, nişan, davet ve resepsiyon, parti ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Sundial Restaurant Hakkında

Sonsuza kadar evet dedikten sonra gece boyunca kesintisiz eğlence için Sundial Restaurant Fethiye’de havuz başı partilerinize ev sahipliği yapıyor.


Üstelik eşsiz manzarası ile konuklarınızı büyüleyen Sundial’de her davetiniz için tamamen tercihleriniz doğrultusunda hazırlanmış size özel geceler düzenlemeyi tercih ediyoruz. Çözüm ortaklarımız ile birlikte detaylı bir çalışma yürütüyoruz. Profesyonel bir ekip ile birlikte eksiksiz bir gecenin hatta konaklamanın tadını çıkarma şansı sunuyoruz…


Restoranımızda düzenlediğimiz davetlerinizde standart yemekli masa düzeni ve nikah masası tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca ayakta nikah tercih ederek kilise düğünü konsepti, kokteyl düzeni de seçebiliyorsunuz. Tercih ettiğiniz ya da aklınıza gelen diğer değişiklik ve düzenlemelerinizi de yapabileceğimizi gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.


Tabii ki gelin yolunuz ve nikah töreniniz için tasarlanan alanlarda süslemeler için ferforje takları ve çiçekleri de kullanıyoruz. Çiçeklerin ve süslemelerin; konseptinize, gelin el çiçeğinize ve tercih ettiğiniz aksesuarların renklerine de uyumlu olmasına özen gösteriyoruz. Pek çok renk ve aksesuar seçeneğimiz de bulunuyor. Bütün bu çalışmaların sonunda hayallerinizin ötesinde bir davet alanı tasarlamış oluyoruz! Gün batımında dostlarınız ile birlikte düzenlediğiniz kokteyl ve eğlencelerden birbirinden özel kareler kalıyor geride!


Nikah sonrası yemek ve eğlenceleriniz için düğün törenlerinizi Sundial Restaurant iç kısmında devam ettiriyoruz. Davetleriniz öncesinde menü tadımı ile belirlediğimiz tatları konuklarınızın beğenisine sunuyoruz. Kesintisiz eğlencenizi enstrümantal müzikler ve ziyafetleriniz ile eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz.


Hayallerinizin ötesinde bir gece için Sundial Otel & Restaurant tercihiniz ise unutulmaz anılarınızı biriktireceğiniz gecenizde ilk dansı için sizi sahneye alalım…


Bizimle iletişime geçmek için ise sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonuna tıklayarak iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. Açılan iletişim formunu detaylı olarak doldurarak istekleriniz dahilinde fiyat teklifleri alabilir hatta görüşmeler de düzenleyebilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Taşyaka Mah. Topcular Mevki 365 Sok. No: 18 Fethiye/ Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sundial Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.