Kır Düğünü Muğla

Piko's Bitez

Firma kapanmıştır
Piko's Bitez

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Küçük gruplar için uygun.
  • Sade süslemeler kullanıyor.
  • Zeminde doğal çim kullanıyor.

Piko's Bitez Hakkında

Yenilenmiş yüzüyle Piko’s Bitez Bodrum kır düğünü yerleri arasında kapılarını açıyor. Hem organizasyon alanı hem de mutfağı tamamen restorasyondan geçen Piko’s Bitez’de düğününüzü dilediğiniz konseptte düzenleyebilirsiniz. Mekanımızda yemekli veya kokteyl konseptli düğünler için hizmet verebiliyoruz. Bununla beraber Piko’s Bitez’in sunduğu olanaklar arasında açık ve yarı kapalı davet alanları yer alıyor.

Davet Alanları

Mekanımızda 2 ayrı davet alanına sahibiz.
●Açık davet alanımızda kokteyl düzenli düğünler için yaklaşık 500 kişilik kapasitemiz bulunuyor. Yemekli düğünler içinse 300 ila 500 kişilik kapasiteyle misafirlerinizi ağırlıyoruz. Davet alanımızda 40 metrekarelik oldukça geniş bir pist alanı da mevcut.
●Yüksek tavanlı yarı kapalı alanımızda 50 ila 100 kişilik butik davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Burada alanımızda açılır kapanır tavan sistemi de bulunmakta.
●Mekanımızda after party de düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

●Çeşit çeşit ağaçlarla çevrelenmiş olan kır bahçemizde tabiat güzellikleri ön plana çıkıyor. Peyzaj mimarisi modern çizgilerle tamamlanan açık alanımızda renk renk çiçekler de sizi bekliyor. Burada krem renkli masalar ve beyaz sandalyeler kullanıyor, mekanımızın sade ve şık ambiyansını güçlendiriyoruz.
●Yarı kapalı davet alanımızın büyük bir bölümü camekanlı olduğundan bahçe manzarası rahatça görülebiliyor. Beyazın öne çıktığı yarı kapalı alanımızda şömine de yer alıyor. Burada oturma düzenini beyaz sandalyeler ve krem rengi masalarla hazırlıyoruz.

Hizmetler

Muğla kır düğünü mekanlarından Piko’s Bitez’de dekorasyon için organizasyon firmalarıyla anlaşıyor veya çifte kendi istedikleri firmayı mekana getirme özgürlüğü sunuyoruz. Bununla beraber mekanımızın ses ve ışık sistemleri için de çeşitli firmalarla anlaşması mevcut. Ayrıca canlı müzik noktasında da çözüm ortaklarımızdan yardım alıyoruz. Mekanımızda otopark alanı ve vale hizmeti de bulunuyor. Hazırlık odamız da Piko’s Bitez’de çiftimizi bekliyor.

Yiyecek / İçecek

Menülerimizi meze, ara sıcak, ana yemek ve tatlı şeklinde 4 aşamada servis ediyoruz. Böylece misafirleriniz düğünün her noktasında lezzetli menülerimizi tatma şansına sahip oluyor. Ana yemek için tercihe göre tavuk, balık veya kırmızı et çıkarabiliyoruz. İstek dahilinde vejetaryen menü veya çocuk menüsü de hazırlıyoruz. Ek ücret karşılığında içki servisi de yapabiliriz. Çiftimiz arzu ederse menüleri tadabilir.

Piko’s Bitez’le erken anlaşma yaparak çeşitli avantajlardan yararlanabilirsiniz. Ayrıca mekanımızda davetli sayısı ve organizasyon tipine göre belirlenen uygun fiyatlarla çiftlere yardımcı oluyoruz. Mekanımızın sevilen özellikleri arasında kır manzarasını ve temiz havasını gösterebiliriz. Piko’s Bitez kır düğünü fiyatları için ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaramız aracılığıyla da ekibimize ulaşabilirsiniz.

Piko's Bitez Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Şehir merkezinde After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Doğa manzaralı

Piko's Bitez Sıkça Sorulan Sorular

Piko's Bitez düğün fiyatları ne kadar?

Piko's Bitez düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Piko's Bitez düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Piko's Bitez kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Piko's Bitez 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Piko's Bitez düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Piko's Bitez düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.