Müsgebi*

Müsgebi
Kır düğünü, kına, nişan, barbekü partisi, şirket yemekleri, kokteyl, piknik, after party, doğum günü, konser vb. gibi birçok etkinliğinize ev sahipliği yapabilecek, rüyalarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir bahçe...

Mekanımız, içerisinde zeytin ağaçları olan 1500 kişi kapasiteli, yerler çim ve çiçeklerle çevrili bir bahçedir. Ayrıca bahçemizde çocuklar için oyun parkı da bulunmaktadır. Mekanımızın önünde otoparkımız mevcuttur, park yeri problemimiz yoktur. Ayrıca 600 kişi kapasiteli kapalı taş salonumuz da vardır. Kapalı ve açık alanımız engelli girişine uygundur.
Mekanımızın en önemli özelliklerinden biri günde sadece tek düğün almamız ve hava muhalefeti halinde açık havada yapılacak bir düğünü kapalı alana alabilmemizdir. Ayrıca mekanımız Bodrum’un tam merkezinde dolayı ulaşım son derece kolaydır. Tecrübeli yönetimi, profesyonel kadrosu, alternatifli çözüm önerileriyle rüyalarınızı yaşatmaya hazırız...

Misafirlerimizin paket içeriği dışındaki ek mekan süslemeleri (canlı çiçek ve tek kullanımlık süs çeşitleri); ek menü içerikleri, yemek ve ikram çeşitleri; ek aktivite ve canlı müzik gibi talepleri kabul edilmekte; maliyetleri paket fiyatlarına yansıtılarak bu talepler karşılanmaktadır.
Program, mekan ve menü organizasyonumuz, misafirlerimizin arzu ve talepleri doğrultusunda şekillendirilip zenginleştirilebilmektedir.

Uygun bütçeyle, V.I.P hizmeti buluşturan mekanımıza bekleriz…

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (1)

+ Yorum Yaz
HA hale Düğün Tarihi: 04/10/2014

servıslerınden yemeklerınden hizmetlerınden memnun kaldım. garsonlar çok ilgiliydi. kendi çevremde evlenecek olan yakınlarıma da bu mekanı önerecek kadar güzeldi her şey.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Müsgebi ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Müsgebi hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap