Kayra Bahçe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kayra Bahçe
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Kayra Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Kayra Bahçe Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir dışında
Manzara
Panaromik manzara Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kayra Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Kayra Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Kayra Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kayra Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Kayra Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kayra Bahçe 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kayra Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kayra Bahçe düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kayra Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kayra Bahçe düğün dışında kına, mezuniyet törenleri, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, açılışlar, piknik, sünnet düğünü ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kayra Bahçe Hakkında

Kurulduğumuz günden bugüne kadar durmadan çalışan kır bahçemiz ile düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Kayra Bahçe Düğün Salonu Muğla’da bulunuyor ve ilçe fark etmeksizin şehrin tamamından çiftlerin tercihi oluyor. Kır bahçemizde düğünler başta olmak üzere; nişan töreni, kına gecesi, sünnet düğünü, bayi toplantısı, mezuniyet balosu gibi çoğu organizasyona da ev sahipliği yapıyoruz.

Tüm bu özel gün ve geceleriniz için sizi ve konuklarınızı ağırlamayı çok isteriz. Gönül rahatlığı ile bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü konuklarımızı memnun etmeye yönelik bir anlayış ve prensip ile çalışıyoruz. Bu sebep ile kadromuzun tamamı canla başla çalışıyor ve tam bir ekip çalışması ile konuklarımıza en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Tamamen profesyonellerden oluşan ve işinin ehli kadromuz ile üstlendiğimiz tüm organizasyonlarından altından rahatlıkla kalkıyoruz.

Dilerseniz biraz da kır bahçemizin fiziksel özelliklerinden söz edelim. Öncelikle belirtmekte fayda var, çok büyük bir alana ve metre kare bakımından geniş bir yüz ölçümüne sahibiz. Bu sebeple oturmalı düzende 750 kişiye kadar konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Eğer kokteyl düzeninde bir etkinlik düşünüyorsanız bu kez de 1.000 kişiden daha fazlasına bile yerimiz oluyor. Üstelik yemekli bir düğün düşünüyorsanız da endişe etmeyin, aynı sayıda yemeği eş zamanlı olarak servis edebiliyoruz. Dilerseniz yemeklerinizi usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimiz özenle hazırlayabilir. Yemeklerin lezzetine dair şüphe duymayın ve gönül rahatlığı ile damak zevkinize göre seçiminizi yapın. Beyaz et ve kırmızı et olarak farklı fiks menülerimiz de var dilerseniz onlardan bütçenize uygun olanını da tercih edebilirsiniz.

Elbette yemeksiz olarak da düğününüzü düzenleyebilirsiniz. Düğün pastası ile birlikte çeşitli ikramlarımız misafirlerinize aynı titizlik ile servis edilecektir. Kayra Bahçe Kır Düğünü Muğla’lı hemşerilerini bekliyor. Fiyat teklifi almak için yandaki formu hemen doldurun!

İletişim

  • Adres:

    Toptancı Hali karşısı, Bodrum / Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kayra Bahçe Yol Haritası

Kayra Bahçe Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Sonad

Düğün Tarihi: 01.06.2014


Ferah bir mekan,doğal güzelliği olan açık havada kır düğünü yapmak isteyenler için iyi bir yer.Muğlanın merkezine çok yakın ulaşım kolaydı.200 kişilik yemekli bir düğün oldu.Konuklarımızdan yemeklerin lezzeti için herhangi bir geri dönüş almadık.İşletmeci çok ilgili samimiydi.İlk başta toplantı... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.