Kır Düğünü Muğla

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı
Manzara
Doğa manzaralı

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün dışında parti, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, kına, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Hayatınızın en önemli günü adım adım yaklaşıyor ve siz bu özel gün için kır düğün mekânı arayışına mı girdiniz?


Öyleyse Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Milas adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak için bekliyoruz!


Kültürümüzün en anlamlı noktalarından biri olan düğün organizasyonlarını yıllardır gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli elemanlarımızla birlikte kaliteli organizasyonlar hazırlıyor; yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız anılar biriktirmenizi sağlıyoruz.


Kimi zaman yemyeşil bahçesinde kimi zaman da havuz başında organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. Düğününüz için havuz kenarı mı yoksa kır bahçesi mi kararı veremediyseniz; tesisimizi incelemeniz oldukça yararlı olacaktır. Tesisimizi inceleyerek davet alanlarımız arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.


Kır bahçemizden bahsedecek olursak: 1500 metrekareden oluşan oldukça geniş bir alandır. Bahçemizde özel bir pist alanı kuruludur. Aynı zamanda etrafı da yuvarlak masalar ve sırt destekli sandalyelerle çevrilmiştir. Masa ve sandalyelerimizde çiftimizin istediği konsepte göre giydirmeler yapabiliyoruz. Kimi zaman pembe kimi zaman sarı tonlarında tüllerle sandalyelerimizi süslüyoruz. Masalarımızda ise şamdanlar ve çiçekler tercih ediyoruz. Her misafirimiz için ayrı servisler açıyor; supla olarak da sıklıkla ayna suplalar kullanıyoruz. Son dönemlerde trend olan pek çok detayı kır bahçemizde bulmanız mümkün oluyor.


Havuz başı organizasyonlarımızda ise önceden belirtmek isteriz ki; yaz döneminde davet hazırlıklarına akşam 16:30’dan sonra başlayabiliyoruz. Burada yazın 400 konuğa kadar ağırlayabiliyorken; kapalı olan alanımızda kışın 300 konuğa kadar ağırlayabiliyoruz. Sezona göre davet alanı tercihimizi gerçekleştirebiliyoruz. Aynı zamanda yaz dönemi herhangi bir hava muhalefetinde kapalı alanımıza geçiş sağlıyoruz.


Orkestradan mekân süslemesine, yemek çeşitlerinden fotoğraf hizmetine kadar düğüne dair aradığınız tüm hizmetleri tesisimizde bulmanız mümkündür.


Düğününüz için neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Havuzbaşı Kır Düğün Salonu Milas fiyatları ve hizmetleriyle ilgili aklınıza takılan sorulara hızlıca cevap bulabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Şevketiye Mah. 23 Nisan Bulvarı No:75 Milas/Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.