Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi düğün dışında parti, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, kına, sünnet düğünü, doğum günü, açılışlar, mezuniyet törenleri ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Hakkında

Hayatınızın en önemli günü adım adım yaklaşıyor ve siz bu özel gün için kır düğün mekânı arayışına mı girdiniz?


Öyleyse Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Milas adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak için bekliyoruz!


Kültürümüzün en anlamlı noktalarından biri olan düğün organizasyonlarını yıllardır gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli elemanlarımızla birlikte kaliteli organizasyonlar hazırlıyor; yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız anılar biriktirmenizi sağlıyoruz.


Kimi zaman yemyeşil bahçesinde kimi zaman da havuz başında organizasyonlarımızı gerçekleştiriyoruz. Düğününüz için havuz kenarı mı yoksa kır bahçesi mi kararı veremediyseniz; tesisimizi incelemeniz oldukça yararlı olacaktır. Tesisimizi inceleyerek davet alanlarımız arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.


Kır bahçemizden bahsedecek olursak: 1500 metrekareden oluşan oldukça geniş bir alandır. Bahçemizde özel bir pist alanı kuruludur. Aynı zamanda etrafı da yuvarlak masalar ve sırt destekli sandalyelerle çevrilmiştir. Masa ve sandalyelerimizde çiftimizin istediği konsepte göre giydirmeler yapabiliyoruz. Kimi zaman pembe kimi zaman sarı tonlarında tüllerle sandalyelerimizi süslüyoruz. Masalarımızda ise şamdanlar ve çiçekler tercih ediyoruz. Her misafirimiz için ayrı servisler açıyor; supla olarak da sıklıkla ayna suplalar kullanıyoruz. Son dönemlerde trend olan pek çok detayı kır bahçemizde bulmanız mümkün oluyor.


Havuz başı organizasyonlarımızda ise önceden belirtmek isteriz ki; yaz döneminde davet hazırlıklarına akşam 16:30’dan sonra başlayabiliyoruz. Burada yazın 400 konuğa kadar ağırlayabiliyorken; kapalı olan alanımızda kışın 300 konuğa kadar ağırlayabiliyoruz. Sezona göre davet alanı tercihimizi gerçekleştirebiliyoruz. Aynı zamanda yaz dönemi herhangi bir hava muhalefetinde kapalı alanımıza geçiş sağlıyoruz.


Orkestradan mekân süslemesine, yemek çeşitlerinden fotoğraf hizmetine kadar düğüne dair aradığınız tüm hizmetleri tesisimizde bulmanız mümkündür.


Düğününüz için neler yapabileceğimizle ilgili detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Havuzbaşı Kır Düğün Salonu Milas fiyatları ve hizmetleriyle ilgili aklınıza takılan sorulara hızlıca cevap bulabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şevketiye Mah. 23 Nisan Bulvarı No:75 Milas/Muğla

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Havuzbaşı Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.