Kır Düğünü Muğla

Bunc Cafe Restaurant

Bunc Cafe Restaurant

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Havuz başı alanı var.
  • Küçük gruplar için uygun.
  • Sade süslemeler kullanıyor.
  • DJ seçeneği sunuyor.

Bunc Cafe Restaurant Hakkında

2016 yılında otel olarak kurulan Bunc Cafe Restaurant Muğla’da kır düğünü gerçekleştirmek isteyen çiftleri bekliyor. 2017 yılından beri düğünler ev sahipliği yapan otel Bodrum kır düğünü mekanları arasında yer alıyor. Bitez bölgesinde faaliyet gösteren Bunc Cafe Restaurant kır düğünlerine uygun olmasının yanında havuz başı düğün isteyen çiftler için de ideal tercih olacaktır.

Davet Alanları

Bunc Cafe Restaurant’ta hem açık, hem de kapalı davet alanları mevcut:

● Otelin açık davet alanı havuz başı kır düğünleri için tercih ediliyor. Doğa manzarasıyla öne çıkan açık davet alanı şehrin ve doğanın iç içe olduğu bir noktada konumlanıyor. Davet alanının farklı noktalarından farklı manzaralar izlenebiliyor. Kokteyl konseptli düğünler için 200, yemekli düğünler içinse 150 kişilik kapasiteye sahip. Mekanda oldukça geniş bir dans pisti çiftleri karşılıyor.

● Kapalı davet alanında 250 kişilik kokteyl kapasitesi ve 150 kişilik yemekli kapasite bulunuyor.

Dekorasyon

Bunc Cafe Restaurant açık davet alanında 2,4 veya 6 kişilik kare/dikdörtgen masalar ve 12 kişilik büyük yuvarlak masalar yer alıyor. Masalar mumlar, suplalar ve şamdanlarla güzelleştiriliyor. Sandalye süslemelerinde çiftin isteğine göre istenilen renklerde dekorlar kullanılabiliyor. Diğer dekorasyon seçenekleri arasında gelin ve damat tagı yer alıyor. Mekanın camla kaplı, ferah davet alanında balon süslemeleri de yapılabiliyor.

Hizmetler

Muğla kır düğünü mekanlarından Bunc Cafe Restaurant’ta düğün öncesi çift için örnek masa hazırlanıyor. 1 adet gelin odası bulunan mekanda misafirlerinizin kullanabileceği 20 araçlık bir otopark mevcut. Sunulan diğer hizmetler arasında DJ, yemek servisi ve menüde değişiklik olanağı bulunuyor. Ayrıca ışık, ses ve sahne hizmetleri de Bunc Cafe Restaurant tarafından sağlanıyor.

Yiyecek / İçecek

Bunc Cafe Restaurant’ta hem yemekli hem de kokteyl içerikli menüler mevcut:

● Yemekli menüde isteğe göre hazırlanan altılı meze tabağı, ara sıcaklarda paçanga böreği/sigara böreği ve 3 çeşit ana yemek seçeneği mevcut. Ana yemek seçenekleri güveç, pilav salata/tavuk, pilav, salata ve köfte/pilav/salata şeklinde. Yemekten sonra meyve olarak karpuz veya kavun servisinin ardından yaş pasta servisi yapılıyor.

● Alkollü kokteyl menüsünde rakı ve şarap bulunuyor. Kanepe çeşitleri, çerez ve meyve salatası da bu menüde sunuluyor.

Tamamen gelin ve damadın isteğine göre hareket eden mekan servis ve organizasyon konusunda tecrübeli bir ekiple çalışıyor. Bunc Cafe Restaurant Muğla kır düğün mekanları arasında geniş seçenekleriyle dikkat çekiyor ve ödemenin %30’unu peşin, kalanını düğün sonrasında alıyor. Bunc Cafe Restaurant kır düğünü fiyatları hakkında bilgi almak için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz ekibimizle telefon numaramız aracılığıyla da iletişim kurabilirsiniz.

Bunc Cafe Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Havuz başı Kolonsuz salon Yüksek tavan After Party alanı Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Manzara
Şehir manzaralı

Bunc Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Bunc Cafe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Bunc Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Bunc Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Bunc Cafe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bunc Cafe Restaurant 10 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Esen & Adnan

Düğün Tarihi: 08.09.2022

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Biz isteme ve nişan aynı anda istedik ve organizasyon yemekliydi tüm süslemeleri ve organizasyonu her talebi bizi kırmadan eksiksiz hallettiler benim için çok güzel bir gün olmasını sağladılar emekleri için tekrardan teşekkür ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.