Kır Düğünü Muğla

Bodrum Farmville

Bodrum Farmville

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Kır düğünü ışıklandırması var.
  • Süslemesi modern ve sade.
  • Zeminde doğal çim kullanıyor.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Büyük dans pistine sahip.
  • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Bodrum Farmville Hakkında

Birlikteliğinizi resmiyete döktüğünüz düğün gününüz…


Hayatınız boyunca belki de bir kere yaşayacağınız bu organizasyonu gerçekleştirmek için Bodrum Farmville adresimizde bekliyoruz.


Kır düğünü hayali kuran çiftlerimizi tesisimizde ağırlıyoruz. Üstelik yalnızca düğün organizasyonlarında değil; nişan, söz, kına organizasyonlarında da yanlarında oluyoruz. Evlilik sürecinde kaliteli bir mekâna ihtiyaç duyduğunuz tüm grup organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.


Yemyeşil bahçemizde çiftimizi ve misafirlerini ağırlıyor; onlara keyifli saatler yaşatıyoruz. Geniş tesisimizde genellikle bohem ve rustik tarzda düğün organizasyonları düzenliyoruz. Bir kır bahçesiyle harikulade uyum sağlayan bu tarzlar son dönemlerde evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Organizasyonlarınız için ahşap detaylar kullanıyor, tüller ve mumları da unutmuyoruz.


Bahçemizin genel düzeninde beyaz tonların hâkimiyeti söz konusu. Masalarımız ve tiffany sandalyelerimizi belirlediğimiz konsepte göre süslüyoruz. Başta da belirtmiş olduğumuz gibi ağırlıklı olarak tercih ettiğimiz konseptlere göre düzenlemeler yapıyoruz. Örneğin: jüt kumaş runnerlar kullanıyor, davet alanının üstünde uçtan uca romantik ışıklandırmalar kullanıyoruz. Düzenlemelerimize bahçemizin girişinden başlıyoruz. Girişte misafirlerimizi ahşap standımız karşılıyor. Üstüne gelin ve damadımızın ismini yazıyoruz. Ardından yavaş yavaş davet alanımıza giriş gerçekleştiriyoruz. Burada en çok göze çarpan şüphesiz ki nikah masası oluyor. Tüllerle ve çiçeklerle süslediğimiz nikah merasim alanı oluşturuyoruz.


Çoğu çiftimizin en büyük çekincesi kır bahçesindeki pistin nasıl olacağı noktasında oluyor. Çim alanının üzerinde dans etmek gelinimiz ve kadın misafirlerimiz için oldukça zor olabiliyor. Bu yüzden pist için özel bir alan yaratıyoruz.


Mekân düzenlemesi ve eğlence dışında; fotoğraf ve video çekimi noktasında profesyonel bir destek sunuyoruz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz de yapmanız gereken oldukça kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerindeki form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir; Bodrum Farmville düğününüz için neler yapabilir detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bodrum Farmville Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Bodrum Farmville Sıkça Sorulan Sorular

Bodrum Farmville düğün fiyatları ne kadar?

Bodrum Farmville düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bodrum Farmville düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bodrum Farmville kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bodrum Farmville 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Bodrum Farmville düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bodrum Farmville düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Bodrum Farmville düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bodrum Farmville düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, baby shower, bayi toplantısı, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.