Bodrum Farmville

0252 275 05 17

E-posta Gönder

 • Bodrum, Muğla. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Bodrum Farmville
Açık Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Bodrum Farmville Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Bodrum Farmville Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem alınıyor mu?
Hayır

Bodrum Farmville Sıkça Sorulan Sorular

Bodrum Farmville düğün fiyatları ne kadar?

Bodrum Farmville düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bodrum Farmville düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Bodrum Farmville kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bodrum Farmville 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Bodrum Farmville düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bodrum Farmville düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Bodrum Farmville düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bodrum Farmville düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, baby shower, bayi toplantısı, nişan, parti, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bodrum Farmville Hakkında

Birlikteliğinizi resmiyete döktüğünüz düğün gününüz…


Hayatınız boyunca belki de bir kere yaşayacağınız bu organizasyonu gerçekleştirmek için Bodrum Farmville adresimizde bekliyoruz.


Kır düğünü hayali kuran çiftlerimizi tesisimizde ağırlıyoruz. Üstelik yalnızca düğün organizasyonlarında değil; nişan, söz, kına organizasyonlarında da yanlarında oluyoruz. Evlilik sürecinde kaliteli bir mekâna ihtiyaç duyduğunuz tüm grup organizasyonlarınızda hizmet veriyoruz.


Yemyeşil bahçemizde çiftimizi ve misafirlerini ağırlıyor; onlara keyifli saatler yaşatıyoruz. Geniş tesisimizde genellikle bohem ve rustik tarzda düğün organizasyonları düzenliyoruz. Bir kır bahçesiyle harikulade uyum sağlayan bu tarzlar son dönemlerde evlenecek çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Organizasyonlarınız için ahşap detaylar kullanıyor, tüller ve mumları da unutmuyoruz.


Bahçemizin genel düzeninde beyaz tonların hâkimiyeti söz konusu. Masalarımız ve tiffany sandalyelerimizi belirlediğimiz konsepte göre süslüyoruz. Başta da belirtmiş olduğumuz gibi ağırlıklı olarak tercih ettiğimiz konseptlere göre düzenlemeler yapıyoruz. Örneğin: jüt kumaş runnerlar kullanıyor, davet alanının üstünde uçtan uca romantik ışıklandırmalar kullanıyoruz. Düzenlemelerimize bahçemizin girişinden başlıyoruz. Girişte misafirlerimizi ahşap standımız karşılıyor. Üstüne gelin ve damadımızın ismini yazıyoruz. Ardından yavaş yavaş davet alanımıza giriş gerçekleştiriyoruz. Burada en çok göze çarpan şüphesiz ki nikah masası oluyor. Tüllerle ve çiçeklerle süslediğimiz nikah merasim alanı oluşturuyoruz.


Çoğu çiftimizin en büyük çekincesi kır bahçesindeki pistin nasıl olacağı noktasında oluyor. Çim alanının üzerinde dans etmek gelinimiz ve kadın misafirlerimiz için oldukça zor olabiliyor. Bu yüzden pist için özel bir alan yaratıyoruz.


Mekân düzenlemesi ve eğlence dışında; fotoğraf ve video çekimi noktasında profesyonel bir destek sunuyoruz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz de yapmanız gereken oldukça kolay. Ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerindeki form üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir; Bodrum Farmville düğününüz için neler yapabilir detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Diğer

İletişim

 • Telefon: 0252 275 05 17
 • Adres:

  Dağbelen Mahallesi, Yalıkavak Yolu, 48965 Bodrum/Muğla

 • Nasıl gelinir?

  Bodrum Yalıkavak yolu üzerinde Çağdaş Beton u geçince Dağbelen Köyü yol ayrımından önce yolun sağındaki çiçekçileri geçince Bodrum yönüne U dönüş yapılır . Sağdaki ilk tali yola dönüş yapıldığında tam karşıdaki yolda ana giriş kapımız

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bodrum Farmville Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.