Kır Düğünü Malatya

Reyyan Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Reyyan Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Reyyan Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Reyyan Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Reyyan Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Reyyan Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Reyyan Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Reyyan Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Reyyan Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Reyyan Kır Düğünü 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Reyyan Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Reyyan Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Reyyan Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Reyyan Kır Düğünü düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına, sünnet düğünü ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Reyyan Kır Düğünü Hakkında

Hayatınızın en değerli ‘’Evet’’ cevabını vereceğiniz günde dostlarınız ile birlikte unutulmaz bir kır düğünü hayata geçirmek mi istiyorsunuz?

O zaman doğru sayfadasınız! Malatya Reyyan Kır Düğün Salonu olarak uzun yıllardan beri hem restoran olarak hem de yeşilliklerle süslü doğayla iç içe bahçemizde de kır düğün organizasyonları yaparak konuklarımızı ağırlıyoruz! Klasik düğün salonlarında yapılan kapalı alan düğünleri ilginizi çekmiyorsa ve düğününüzü açık bir alanda kır düğünü olarak düzenlemek istiyorsanız Reyyan Kır Düğünü tam size göre! Kalabalık grupları ağırlamaya uygun bahçemizde yeşilin her tonuna eşlik ederken eğlenerek keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Düğününüze hazırlık sürecinde pek çok farklı detayı aynı anda düşünmeniz gerektiğini ve her şeyin planladığınız gibi gitmesini istediğinizi tahmin edebiliyoruz. Bu isteklerinizi yerine getirmek için organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde tüm isteklerinizi ve düşüncelerinizi anlatabilirsiniz. Biz de hayallerinizdeki ortamı bahçemizde hayata geçirebilmek için gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabiliriz. Düğününüzde her şeyin dilediğiniz gibi olması için güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Böylece siz de konuklarınız ile birlikte doyasıya eğlenebiliyorsunuz.

Bahçemizde düzenlediğimiz düğünlerde 200 ila 300 kişiye kadar davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Konuklarınızın en rahat şekilde eğlenmelerine imkân sağlamak için uygun ortamlar hazırlıyoruz. Örneğin; ailesi ile birlikte düğününüze katılan misafirleriniz için özel aile masaları oluşturabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık gruplar için de özel oturma düzenleri kurabiliyoruz.

Uzun yıllar boyunca hafızalardan çıkmayacak unutulmaz bir düğün için Reyyan Malatya Kır Düğünü’nü tercih ediyorsanız bizimle iletişime geçmek oldukça kolay. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın


 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Reyyan Düğün Salonları Elazığ Yolu 1. Km

 • Haritadaki Konumu

  Reyyan Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.