Kır Düğünü Malatya

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü düğün fiyatları ne kadar?

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü düğün dışında mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü Hakkında

Malatya’da hayatınızın en güzel günlerinden birinde sevdikleriniz ile doyasıya eğleneceğiniz bir düğün hayata geçirmek için sizi Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü’ne bekliyoruz!

Uzun zamandır hizmet göstermekte olan mekânımızda en güzel günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan, kına gecesi ve söz gibi davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Düğününüzü planlama sürecinde ince eleyip sık dokuduğunuzu biliyoruz. Tüm mutlu çiftler gibi hayallerinizdeki düğüne kavuşmak elbette sizin de hakkınız! Bu sebeple mekânımızda düzenlediğiniz etkinliklerde oldukça titiz bir şekilde dilediğiniz ortamı yaratmaya çalışıyoruz. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde tüm istek ve düşüncelerinizi bize aktardığınız takdirde gerekli süsleme ve dekorlar ile bahçemizde istediğiniz ortamı gerçekleştiriyoruz. Çamlıdağ Restaurant Malatya’da oldukça rahat ulaşım sağlanabilen bir konumda bulunuyor. Bu sayede davetinize katılacak misafirleriniz mekânımıza gelirken herhangi bir sorun yaşamıyorlar.

Bahçemizde 300 ila 400 misafirinizi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bahçemizde tüm konuklarınıza yetecek kadar alan olması için daha fazla sayıda davetleri kabul edemiyoruz. Davetliler için düğününüzde özel masa düzenleri de kuruyoruz. Örneğin; ailesi ile düğününüze katılan konuklarınız için özel aile masaları oluşturabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların da bir arada oturmalarına izin veren oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Birçok değişik temada düğüne ev sahipliği yaptığımız mekânımızda istediğiniz ortamı yaratmak adına masa ve sandalyelerimizde farklı renkte giydirme ve örtüler kullanabiliyoruz.

Düğününüzü yemekli olarak hayata geçirmek isterseniz menü tadımlarımıza katılabilirsiniz. Bu menü tadımlarında Geleneksel Anadolu mutfağından Ege ve Akdeniz mutfağına kadar uzanan geniş bir yelpazede damak zevkinize en uygun lezzetleri tercih etme fırsatına sahipsiniz!

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinize adım atacağınız davetinizi Çamlıdağ Restaurant Battalgazi/Malatya’da hayata geçirmek için bize ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Yamaç Mahallesi Candan Sokak,no:64 44320 Battalgazi/Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Çamlıdağ Restaurant ve Kır Düğünü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.