Kır Düğünü Malatya

Alaçatı Düğün Bahçesi

  • Kapasite
    200 - 1500 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Alaçatı Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Alaçatı Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Alaçatı Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Alaçatı Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Alaçatı Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Alaçatı Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Alaçatı Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Alaçatı Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alaçatı Düğün Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Alaçatı Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Alaçatı Düğün Bahçesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Alaçatı Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alaçatı Düğün Bahçesi düğün dışında açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, nişan, sünnet düğünü, parti, mezuniyet törenleri ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Alaçatı Düğün Bahçesi Hakkında

Sonsuz mutluluğa doğanın kalbindeki, eşsiz bir kır düğünü ile “evet” demek istiyorsanız, size iyi bir haberimiz var. Çünkü bu hayaliniz Alaçatı Düğün Bahçesi Malatya’da gerçeğe dönüşüyor.

Oldukça geniş bir çim alan üzerinize kurulu davet alanımızla, size kalabalık davetleriniz için oldukça uygun bir mekan sunuyoruz. Mekanımızda 1500 kişiye kadar davetlinizi en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz.

Davet alanımızda ağırlıklı olarak birlikteliği ve saflığı temsil eden beyaz rengi kullanıyoruz. Mekanımıza bohem bir tasarım hakim. Kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde kendinizi adeta bir masal diyarında hissedeceğiniz mevsim çiçekleriyle bezeli bir alanda hizmet sunuyoruz. Düğün mekanınıza mevsim çiçekleriyle süslenmiş bir takın altından ve şık tasarımlı bir merdivenden inerek giriş yapıyorsunuz. İçi çiçeklerle dolu gelin yolu sütunlarının arasından o büyülü ilk dansınız için dans pistinize geçiş yapıyorsunuz. Mekanımızdaki geniş yuvarlak masalarımızı da dans pistini kolaylıkla görebilecek şekilde konumlandırıyoruz. Aydınlatmayı yine davet alanımızın masalsı bohem havasına uygun bir şekilde yukardan sarkıttığımız halatlarla, farklı bir tasarımla gerçekleştiriyoruz.

Davet alanınızda düğün konseptinize ve zevkinize uygun değişimler yapmak isterseniz, profesyonel ekibimizle dilediğiniz değişimleri yapıyoruz. Düğün mekanınızda süslemelerden masa sandalye giydirmelerine kadar her detay içinize tam olarak sinmeden de işimizi bitmiş saymıyoruz.

Yemekli bir düğün tercih ederseniz seçkin lezzetlerden oluşturulmuş, çok çeşitli bir yemek menümüz bulunuyor. Menülerimizin mideye olduğu kadar göze de hitap etmesine özen gösteriyoruz. Yemeklerinizi servisinizi güler yüzlü personellerimizle birlikte şık sunumlarla gerçekleştiriyoruz.

Düğün gününüzde hayatınızı kolaylaştıracak fark yaratan hizmetler sunuyoruz. Çok avantajlı bir düğün paketimiz bulunuyor. Bu düğün paketimizde size; düğün organizasyonu, fotoğrafçı, yemekli menü ve hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz düğün gününüz için tam gün kamera çekimi hizmeti sunuyoruz.

Siz de rüya gibi bir düğün organizasyonuyla en özel gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Alaçatı Düğün Bahçesi Malatya kır düğünü fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Pıarbaşı Fuar Alanı Yanı Battalgazi/Malatya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.