Kır Düğünü Konya

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu Hakkında

Kırmızının beyazla uyumunu seveceğiniz yerimiz, Konya Çumra’da yıllardır profesyonel bir hizmetle çalışıyor. Özel gün organizasyonlarınızın hatırlarda iyi izler bırakması için elimizden geleni yapıyoruz.

Geniş bir alanın içerisinde yemekli ya da yemeksiz her çeşit organizasyonunuz için hizmet veriyoruz. Organizasyonlarımızda tecrübelerimiz ışığında güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Bu yüzden memnuniyeti sağlıyor ve olumlu geri dönüşler alıyoruz.

Organizasyon süreci boyunca her ayrıntıyla ilgileniyoruz. Sadece öncesinde bizle bir araya gelerek istediklerinizi bize söylemeniz yeterli. Gerisi için biz iş başındayız. A’dan Z’ye her detayla ilgileniyor, en iyisi için çalışıyoruz. Düğün günü gelip çattığında yüzünüzde kocaman gülümsemelerle bizi karşılamanızı istiyoruz.

Düğününüzün boyunca sizi asiste etmesi için bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece program hakkında sizi bilgilendiriyor hem de düğün esnasında her şeyi yönetiyor. Hiçbir şeyle ilgilenmenize gerek kalmadan gününüzün tadını çıkarıyorsunuz.

Geniş bir alan içerisinde olduğumuz için, pist ve oturma konusunda sıkıntı yaşamıyorsunuz. Sıkışıklık olmadan dans ediyor ve yerinize rahatça geçebiliyorsunuz. Bunun dışında kırmızı ve beyazı konsept rengimiz olarak belirledik. Bu uyumu deneyimleyerek göz zevkinize de hitap ediyoruz.

Menülerimizin her biri taptaze ürünlerden oluşuyor. Bunlar usta ellerle birlikte harika lezzetlere dönüşüyor ve masanıza harika sunumlarla geliyor. Hem göz hem de damak zevkinize hitap eden yemeklerimize bayılacaksınız! Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki düğününüz sonrasında yemekleriniz çok konuşulacak!

Birçok alternatif ve hizmetle karşınızdayız. Her birini profesyonel bir şekilde icra ediyoruz. Heyecanınıza ortak oluyor, kendimiz evleniyormuşçasına hassas davranıyoruz. Konya’da düğün mekanı arıyorsanız, dediklerimizi samimi bulduysanız ve mekanımızı görmek de istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurmak! Fakat bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece size hemen geri dönüş sağlıyoruz! Rüya gibi bir özel organizasyonlar için…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Çumra Girişi

 • Haritadaki Konumu

  Sırçalı Açık Hava Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.