Osmanlı Aile Çay Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Osmanlı Aile Çay Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Osmanlı Aile Çay Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Osmanlı Aile Çay Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan
Manzara
Kır manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Osmanlı Aile Çay Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Osmanlı Aile Çay Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Osmanlı Aile Çay Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Osmanlı Aile Çay Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Osmanlı Aile Çay Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Osmanlı Aile Çay Bahçesi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Osmanlı Aile Çay Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Osmanlı Aile Çay Bahçesi düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Osmanlı Aile Çay Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Osmanlı Aile Çay Bahçesi düğün dışında bayi toplantısı, parti, kına, nişan, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Osmanlı Aile Çay Bahçesi Hakkında

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde düzenleyeceğiniz düğününüzü doğal bir alanda yeşilliklerle iç içe gerçekleştirmek istiyorsanız Osmanlı Aile Çay Bahçesi tam size göre!

Yıllardan beri Hataylıların uğrak noktası olan mekânımızda kaliteli hizmet anlayışımız ile organizasyonlar düzenliyoruz. Memnuniyetinizi sağlamak adına güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımızın ellerinden gelen çabayı göstererek hazırlandıkları gecelerde size sadece eğlenmek kalıyor. Osmanlı Aile Çay Bahçesi Antakya’da şehir gürültüsünden uzakta doğayla iç içe sakin bir ortamı sizinle buluşturuyor. Düğününüzü kapalı bir alanda gerçekleştirmek yerine kır düğünü konseptinde hayata geçirmek istiyorsanız mekânımızın özellikleri tam size göre!

Organizasyon sorumlumuz düğününüzün planlanması sürecinde sürekli yanınızda oluyor. Bu önemli gününüz ile ilgili olarak karar alırken her küçük detay üzerinde oldukça uzun düşündüğünüzü biliyoruz. Düğününüze en az sizin kadar değer veriyoruz ve bu sebeple de her konuda oldukça titiz davranıyoruz. Mekânımızda 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu misafir kapasitesi dahilinde gecenize katılan konuklarınıza özel oturma düzenleri kuruyoruz. Ailesi ile gelen misafirlerinizin aileleri ile oturmaları adına, daha kalabalık şekilde düğününüze katılan grupların ise bir arada eğlenmeleri için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz. Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek isterseniz organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Yemek listelerimizi oluştururken Hatay’ın en lezzetli yemekleri usta aşçılarımıza hazırlatıyoruz. Bu yiyecekler arasından damak zevkinize en çok uyanları tercih edebilir ve davet menünüzü oluşturabilirsiniz.

Hayatınızda çok önemli bir yere sahip ve yıllar boyunca unutulmayacak düğününüzü düzenlemek için Osmanlı Aile Çay Bahçesi Hatay’ı tercih ediyorsanız sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Keyifli bir gecede mutluluğunuza katkıda bulunmak için sabırsızlanıyoruz!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Osmaniye Sok. Antakya/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Osmanlı Aile Çay Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.