Kır Düğünü Hatay

Hasbahçe Kır Restaurant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hasbahçe Kır Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hasbahçe Kır Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Hasbahçe Kır Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Hasbahçe Kır Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Hasbahçe Kır Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Hasbahçe Kır Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hasbahçe Kır Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hasbahçe Kır Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hasbahçe Kır Restaurant 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hasbahçe Kır Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hasbahçe Kır Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Hasbahçe Kır Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hasbahçe Kır Restaurant düğün dışında açılışlar, sünnet düğünü, parti, davet ve resepsiyon, nişan, baby shower, kına, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hasbahçe Kır Restaurant Hakkında

Açık bir alanda temiz hava eşliğinde keyifli bir davet tasarlamak ister misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz! Yıllardır hayalini kurduğunuz kır düğünü konseptinizi gerçekleştirmek için Hasbahçe Kır Restaurant’ta hazırlıklarımıza başlıyoruz!

Gecenizi en ince ayrıntısına kadar planlayabilmek için sizden görüşme talep ediyoruz. Düzenlediğimiz görüşmelerde isteklerinizi dinliyor, bahçemizde tasarlayabileceğimiz alanlar hakkında konuşuyoruz. İsteklerinize uygun süslemeler ve dekorasyon çalışmalarıyla size özel bir gece tasarlamayı amaçlıyoruz.

Bahçemizi en verimli şekilde kullanmak, davetli sayınıza uygun bir alan yaratmak için yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Ağaçlar arasında bulunan bahçemizde dekorasyon için yeşile ve doğaya uygun olan beyaz renge ağırlık veriyoruz. Konseptinize uyum sağlayacak renklendirmeleri sandalyelerinizde kullandığımız renkli kumaşlarla yapıyoruz. Masalarda servis takımları ve bardakların yanı sıra; şamdan, çiçek gibi aksesuarlara da yer veriyoruz. Gelin yolunuzu, beyaz tüllerle bezenmiş zarif taklar ile tasarlıyoruz. Şıklığı ile dikkat çeken bir davet alanı stilize ediyoruz. Birkaç küçük dokunuşla da nikâh masanızı stilize ediyor, bahçemizi ziyafetleriniz için hazır hale getiriyoruz…

Elbette sunduğumuz hizmetler bu kadarla da bitmiyor! Davet menülerinizi de Hasbahçe Kır Restaurant Hatay mutfağından seçme lezzetlerle hazırlıyoruz. Birbirinden özel tatları bir araya getiriyor, menü tadımları düzenliyoruz. Belirlediğiniz lezzetleri şık sunumlarla konuklarınızın beğenisine sunuyoruz.

Böylesi özel bir gecede olmazsa olmaz müzikler oluyor! Her detayı düşünülerek tasarlanan davetlerinize müzisyenlerimizin eşlik etmesi ile başlıyor. Biz mutlu anlarınızı unutulmaz karelere dönüştürürken size de aileniz ve dostlarınızla kaliteli vakit geçirmek kalıyor…

Siz de Hasbahçe Kır Restaurant ayrıcalıklarıyla benzersiz bir gece tasarlamak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz. Form aracılığıyla iletişim sağlamak isterseniz, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak Antakya kır düğününü fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Karlısu Beldesi Işık Mah. Burcu Sok. No: 64 Antakya/ Hatay

 • Haritadaki Konumu

  Hasbahçe Kır Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.