Servet Restaurant Cafe Bahçe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Servet Restaurant Cafe Bahçe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Servet Restaurant Cafe Bahçe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Servet Restaurant Cafe Bahçe Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Göl manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Servet Restaurant Cafe Bahçe Sık Sorulan Sorular

Servet Restaurant Cafe Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Servet Restaurant Cafe Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Servet Restaurant Cafe Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Servet Restaurant Cafe Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Servet Restaurant Cafe Bahçe 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servet Restaurant Cafe Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Servet Restaurant Cafe Bahçe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Servet Restaurant Cafe Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Servet Restaurant Cafe Bahçe düğün dışında kına, parti, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, baby shower, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Servet Restaurant Cafe Bahçe Hakkında

Eskişehir’de Doğa Park Kır Bahçesi’nin zarafetini biliyorsunuzdur! Düşünsenize, birlikteliğinize adım atacağınız mekân olarak burayı… Doğanın içinde su sesleri eşliğinde huzurlu bir kır düğünü!

“Aradığım bu!”, dediğinizi duyar gibiyiz. Bu yüzden hemen hazırlıkla nasıl başladığımızdan söz edelim: Şık bir gecenin mimarı olmak bizim için son derece kolay. Çünkü profesyonel ekibimiz bu konuda son derece tecrübeli. Ancak bizim için önemli olan kısım sizin istediğiniz gibi bir kır düğünü tasarlamak! Bunun için düğün öncesi görüşmeler düzenliyoruz, tüm isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğreniyor gecenizi planlıyoruz.

Çim alanda 10 kişilik yuvarlak masalarla ziyafet düzeninde bir düğün tasarlayabiliriz. Ya da bistroları bembeyaz örtülerle şık bir şekilde süsleyerek kokteyllerinizi düzenleyebiliriz. Tamamen sizin kararınıza bağlı! Ayrıca nikâh merasimi platformu, sahne, dans pisti, çiçekli tak ve gelin yolu aksesuarlarıyla karşılama alanı da dizayn ediyoruz. Konuklarınızın kendileri için ayrılan masalarda konforlu ve rahat olmalarını önemsiyor, sizin de nikâh esnasında kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak platformu dekore ediyoruz.

Ev sahipliğini yaptığımız Doğa Park kır düğünü organizasyonları dışında alternatifler de sunuyoruz! Dilerseniz, kış aylarında camekanlı salonumuzda butik davetler de tasarlıyoruz. İskelede şık bir davet, salonumuzda veya kır bahçemizde naif bir düğün töreni her şey size göre hazırlanıyor…

Şıklığıyla göze hitap eden mekânımızda damak tadınıza da hoş gelecek tatlar ikram ediyoruz. Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için enfes tatları mutfağımızda hazırlıyor, zengin menülerden seçmeler sunuyoruz. Ziyafet şöleni diyebileceğimiz bir gece, müzik, dans ve eğlence vaat ediyoruz sevdiklerinizle.

Hazır olun, Doğa Park Eskişehir’de çok konuşulacak bir düğüne ev sahipliği yapmak için ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Görüşmeler planlamak ve fiyat teklifleri de almak için iletişim bilgilerimiz sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Büyükdere Mahallesi Gençlik Bulvarı 4/48 Odunpazarı / Eskişehir

 • Nasıl gelinir?

  Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü Yerleşkesinde, Tıp Fakültesi Klinikler Karşısı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Servet Restaurant Cafe Bahçe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.