Ada Düğün Davet

2 Yorum

E-posta Gönder

Ada Düğün Davet

Kapasite Bilgileri

Ada Düğün Davet - Kır Düğünü
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Ada Düğün Davet Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Ada Düğün Davet Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Boğaz manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Ada Düğün Davet Sıkça Sorulan Sorular

Ada Düğün Davet düğün fiyatları ne kadar?

Ada Düğün Davet düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ada Düğün Davet düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Ada Düğün Davet kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ada Düğün Davet 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ada Düğün Davet düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ada Düğün Davet düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Ada Düğün Davet düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ada Düğün Davet düğün dışında bayi toplantısı, parti, doğum günü, kına, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, açılışlar, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ada Düğün Davet Hakkında

Yemyeşil geniş bahçemizin sessiz ve huzurlu havasında düğün yapmaktan memnuniyet duyduğunu dile getiren çiftlerimiz modern dekorasyonumuzun büyüsüne kapılıyor. Havuzumuz, şırıltısıyla dinlendirici bir etki sağlayan şelalemiz bahçemizi diğer Denizli kır düğün salonları arasında ön sıraya taşıyan niteliklerden biri. Bunlara ek olarak orman içindeki lokasyonumuzun konuklarımızı ulaşım konusunda endişeye düşürmemesini şehir merkezinde yer aldığımızın ancak şehrin yoğunluğundan uzak bir noktaya konumlandığımızı belirtmek istiyoruz.

Davet Alanları

Geniş bahçemizin yanında çok katılımlı davetleriniz için müsait olan kapalı alanımız da düğünlerinizde tercih edebileceğiniz diğer alternatifimiz;

●Açık Alan: Bahçemiz 2.000 konuğun aynı anda ağırlanabileceği alan genişliğine sahip olmasıyla davetli listesi uzun olan çiftlerimiz için biçilmiş kaftan.

●Kapalı Alan: Bahçemiz gibi büyük bir zemin üzerinde bulunan salonumuz 1.000 ila 2.000 kişilik davetlerinizde hizmetinizde.

Dekorasyon

Ada Düğün Davet Denizli olarak romantik ve doğal tarza hitap eden alan düzenlememiz kır düğünlerinin zarifliğine yakışacak aksesuarlar, mobilyalarla yapılıyor. Yuvarlak masalarımız, beyaz napolyon sandalyelerimiz genellikle pudra ve beyaz tüllerle süsleniyor. Gelin damadımızın sahnesini çiçekli sütun taglar, gold detaylı beyaz kapitone sandalye, masa ve puflarla biçimlendiriyoruz. Havuzumuzun etrafında, giriş yoluna yerleştirdiğimiz ahşap saksılar içindeki renkli çiçeklerimiz, ahşap fotoğraf tabelalarımız ve arka fonumuz natürel bir görünüm sağlıyor.

Hizmetler

Bahçemizde tüm ilgiyi size yöneltmek, her isteğinizi anından yerine getirmek için aynı zaman aralığında tek organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Yağmurlu ve serin hava koşullarıyla karşı karşıya kaldığımızda kapalı salonumuza geçebilmenizin yanınızda açılır kapanır tavan sistemimizle kolaylık sağlıyoruz. Birlikte çalıştığımız organizatörler, aşçılar, fotoğrafçılar en iyi şartlar altında düğün sürecinizi yönetiyor. Organizasyon firması ve fotoğrafçılarını çiftlerimiz kendileri de belirleyebilir.

İhtiyaç duyacağınız hizmetlerin en kalitelisini, tüm sevdiklerinizi düğününüze davet etmenize müsaade eden doğa manzaralı büyük bir bahçeyi, profesyonel olduğu kadar güler yüzüyle de sizin için harikalar yaratacak Ada Düğün Davet Salonu kır düğünleri için en doğru mekan seçimi. Hayalinizdeki düğünü mekanımızda yaşamak isterseniz veya hizmetlerimiz, fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız telefon numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Ankara Asfaltı 6. Km. Pamukkale

 • Nasıl gelinir?

  Mekanımız Ankara Karayolu üzerinde olup. Şehir merkezine çok yakındır. Ulaşım ve Trafik bakımından şehrin en kolay bölgesinde yer almaktayız.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ada Düğün Davet Yol Haritası

Ada Düğün Davet Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fatma & İsa

Düğün Tarihi: 01.10.2021Kır düğünü için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Hizmet kalitesi ikramlar ve orkestrası gercekten çok kaliteli. İşletmeci Özgür bey düğün boyunca bizimle ilgilendi. Biz çok memnun kaldık.

Büşra & Gökhan

Düğün Tarihi: 12.10.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı12 Ekim’de yemekli 1500 kişilik düğün yaptık. En baştan beri ne konuştuysak hepsi yapıldı. Çok memnun kaldık gerek açık alanı gerek kapalı mekanıyla çok güzel bir yer. Ayrıca yemekleri de çok kaliteli. Misafirlerimizden hep olumlu dönüşler aldık. Herkese tavsiye ediyoruz 😊

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.