Kır Düğünü Denizli

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Orman manzaralı Doğa manzaralı

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.9 Oluk Kır Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi Hakkında

9 Oluk Kır Düğün Bahçesi adı ile uzun yıllardır Denizli’de faaliyet gösteriyoruz. Aslında bir restoran olarak kurulduk ve hâlâ bu alanda hizmet veriyoruz. Fakat geniş bir bahçemiz var ve burayı yoğun istekler üzerine birkaç yıl önce kır düğünü yapılacak bir alan olarak değerlendirmeye karar verdik. Bu kararımızdan sonra düğün organizasyonu için teçhizatlar edindik ve hizmet vermeye başladık. Şimdilerde düğün başta olmak üzere; nişan töreni, kına gecesi, piknikler, doğum günü kutlamaları gibi özel gün ve gecelere ev sahipliği yapıyoruz. Deneyimli personelimiz ile birlikte misafirlerimizin memnuniyetini elde etmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kadromuzun tamamı işini severek yapan ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımızdan oluşuyor. Evlenme niyetinde olan çiftler için 9 Oluk Denizli ‘de size kaliteli bir organizasyon vaad ediyor.

Şehrin kalabalığı, gürültüsü ve kasvetinden uzak; sakin ve izole bir yer istiyorsanız kır bahçemiz tam size göre! Yemyeşil bir bahçede, ağaçların arasında çok doğal bir düğününüz olabilir. Eğer doğadan ve doğallıktan hoşlanıyorsanız sizi mekânımıza bekliyoruz. Dekorasyonda da sadelikten yana olarak ama aynı zamanda görselliğe de önem vererek bahçemizi sizin için hazırlıyoruz. Kare masalarımızı çiftimizin talep ettiği oturma düzeninde kuruyoruz. Kır temasına en uyumlu olan beyaz lake sandalyeler ile de düzeni tamamlıyoruz. Mor renk yeşil arka planda oldukça güzel durduğu için masa örtülerimizde ve sandalye bağlamalarımızda bu rengi kullanmayı tercih ediyoruz. Masa süsü olarak da beyaz ve morun uyumunu gözler önüne seren güzel çiçekler kullanıyoruz.

İşte tüm bu özellikler ile Pamukkale kır düğün salonu firmaları arasında yerimizi alıyoruz. Yemekli veya yemeksiz olarak düzenleyebileceğiniz düğününüz için bizi değerlendiriyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Cankurtaran Mahalles, Çukurköy Karapınar Küme Evler Mevkii, No:7 / Denizli

 • Haritadaki Konumu

  9 Oluk Kır Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.