• Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az

Taç Salon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Taç Salon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Taç Salon Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Taç Salon Sıkça Sorulan Sorular

Taç Salon düğün fiyatları ne kadar?

Taç Salon düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Taç Salon düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Taç Salon kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Taç Salon 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Taç Salon düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Taç Salon düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Taç Salon düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Taç Salon düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, doğum günü, kına, açılışlar, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok, Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Taç Salon Hakkında

Balıkesir’in birbirini seven ve evlilik yolunda tüm adımlarını atıp da nihayet sonuca ulaşmış çiftlerinin saadetine ortak olmaktan mutluluk duyuyoruz. İlçemizin gururu olarak Dursunbey Taç Düğün Salonu’muzu uzun yıllardır işletiyor ve burada harika davetlere ev sahipliği yapıyoruz. İşini seven ve saygı duyan profesyonel bir ekip olarak canla başla çalışıyor ve misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer siz de düğün tarihiniz belli olduysa ve hayallerinizi gerçek kılacak bir yer arayışındaysanız o halde bizi tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız.

Açık ve kapalı alan alternatifi ile yılın her dönemi neredeyse 365 günü hizmet verebiliyoruz. Çünkü davetler düzenleyebildiğimiz alanımız üzeri açılır kapanır bir özelliğe sahip. Üstelik tek özelliği de bu değil. Oldukça büyük ve geniş bir davet alanımız var ve ferahlık ile aydınlık konusunda bizden iyisini bulamayacağınıza eminiz. Metrelerce yükseklikte bir tavanımız var ve üstelik yapısı gereği kolonlu bir salon da değiliz. Eğer kalabalık aileler ve geniş arkadaş çevrelerine sahipseniz bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sığılır mı veya sıkışılır mı gibi endişelere de girmenize hiç gerek kalmaz.

Böylesine büyük bir alanı doldurmak ve şık hale getirmek konusunda da oldukça iyiyiz. Zira farklı dekorasyon seçenekleri ve ile çiftlerimize daha önceki çalışmalarımızdan birkaç örnek gösterebiliyoruz ve beğenilerine göre planlamamızı yapıyoruz. 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyeler ile oturma düzenini oluşturuyor, renkli sandalye bağlamaları ve şamdanlar ile de süslememizi sonlandırıyoruz.

Her çiftin bütçesine göre organizasyonlarımızı düzenliyor ve dilerlerse yemekli veya ikramlı düğünler yapabiliyoruz. Taç Salon imzası ile gerçekleşen harikulade Dursunbey düğünleri için sağda bulunan formu doldurarak bize ulaşabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Saz Mesire Alanı, Dursunbey / Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.