Kır Düğünü Balıkesir

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu düğün dışında parti, sünnet düğünü, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu Hakkında

Açık havada yemyeşil bir kır bahçesinde düğün yapmak isteyen çiftlerin adresi Saklı Bahçe Kır Düğün Salonu İvrindi oluyor. Davetlilerinizle sıcak ve samimi anlara sahip olacağınız bir ortamımız bulunuyor. Bütünüyle yeşilin hâkim olduğu salonumuza siz değerli çiftlerimizi ve konuklarımızı bekliyoruz. Kır düğünleriniz için doğru bir tercih olan bahçemiz, Balıkesir’de faaliyet gösteriyor. Ulaşım alternatiflerinin çok olduğu alanımıza, misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan kolaylıkla ulaşabiliyor.

Doğa manzaralı olan, açık alanımızda 500 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Kapasite sıkıntısı yaşamayacağınızdan emin olabilir, bütün sevdiklerinizi düğününüze çağırabilirsiniz. Bahçemizi istediğiniz konsepte dekor oluşturabiliyoruz. Bu konsepte uygun şekilde masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz.

Organizasyon sorumlumuz düğünden önce sizle görüşüyor ve bütün detayları birlikte planlayarak kafanızda hiç soru işareti bırakmıyoruz. Böylelikle size sadece en küçük ayrıntının bile atlanmadığı muhteşem bir düğün günü geçirmek kalıyor.

Kaliteli ışık-ses sistemine sahip mekânımızda; geniş ve her noktadan görülebilir bir sahne platformu yer alıyor. Üstelik istediğiniz takdirde Narlı Bahçe Kır Düğün Salonu farkıyla canlı müzik hizmeti de sağlayabiliyoruz.

Yemekli düğün tercihleriniz için hazırladığımız lezzetli menüleri misafirlerimize sunuyoruz. Yemek istemezseniz konuklarınızın keyifle atıştırma yapabileceği kuru yemiş, düğünlerin olmazsa olmazı gazlı içecek ve yaş pasta ikramları yapıyoruz. Davetlilerinizin konforu ve sizlerin sorunsuz bir düğün geçirebilmeniz için deneyimli ekip arkadaşlarımız gerek lezzetiyle gerek sunumuyla mükemmel bir servis sağlayabiliyoruz.

Düğün dışında nişan, sünnet düğünü, doğum günü ve daha nice organizasyon düzenleyebiliyoruz. Fiyatlandırmalarımızı organizasyon türüne ve faaliyetimize göre şekillendiriyoruz.

Daha fazla bilgi edinmek, güler yüzlü ekibimiz ile kaliteli bir hizmet almak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. En özel gününüzde en güzel hizmeti vermek için şimdiden sabırsızlanıyor ve evlenecek çiftlerimizi mekânımıza bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Karşıyaka Mah. Üniversite Yolu, Gönen Merkez, Gönen, Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.