Kır Düğünü Balıkesir

Papazlıkhan Hotel & Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Papazlıkhan Hotel & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Papazlıkhan Hotel & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Papazlıkhan Hotel & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Papazlıkhan Hotel & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Papazlıkhan Hotel & Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Papazlıkhan Hotel & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Papazlıkhan Hotel & Restaurant düğününüz için yemek servisi, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Papazlıkhan Hotel & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Papazlıkhan Hotel & Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Papazlıkhan Hotel & Restaurant Hakkında

Otelimiz Papazlıkhan Beach Otel adıyla yıllardır konaklama alanında hizmet veriyor, bizi tercih eden misafirlerimizin kaliteli hizmetimizden yararlanmasını sağlıyoruz. Nezih ve şık tasarımımızla beraber hayal ettiğiniz eğlenceli vakitlere kavuşabileceksiniz. Dilediğiniz gibi bir gece geçirebilmeniz için var gücümüzle çalışıyor, özel günlerinizi de bizimle beraber gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Düğün organizasyonlarınızı düzenlerken ekibimizle beraber istediğiniz detaylara mekânımızda yer veriyoruz. Huzurlu ve sakin bir otelde düğün organizasyonunu düzenlemek isteyenler için biçilmiş kaftan olan otelimizde çeşitli lezzetleri sunuyor, düğün organizasyonlarınızı güzelleştiriyoruz.
Yemekli olarak da hizmet verebildiğimiz otelimizde aşçılarımız tarafından hazırlanan lezzetler, farklı ve özel konseptlerle beraber masalara ulaşıyor. Balıkesir mevkinde bizimle buluşmak isteyen ve lezzetlerimizi deneyimlemek isteyenler için Edremit Körfezinde yer alıyoruz. Yöremize ait lezzetlerin yanı sıra dünya mutfağının farklı tatlarını da davetlilerle buluşturuyoruz.

Yazın en güzel zamanlarında havuz kenarına konumlanan masa ve sandalyelerle beraber unutulmaz bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. Masa ve sandalyeleri istediğiniz renkler ve aksesuarlarla süsleyebilir, dilediğiniz gibi bir organizasyona kavuşabilirsiniz. Mimarisi ile sizleri büyüleyen otelimizde taş detaylara yer veriyor, özel dekorasyonumuzla da sizleri etkiliyoruz. Butik organizasyonlarınız için konsept önerebiliriz. İsterseniz kesinlikle rustik ve bohem tarzlarında gerçekleştireceğiniz organizasyonlar otelimize çok yakışır. Farklı konseptlerde düğün organize etmek isterseniz dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşabilir, hayal ettiğiniz gece için yardım alabilirsiniz.

Her mevsim hizmet verebildiğimiz restoranımızda da düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor, hayal ettiğiniz organizasyona ulaşmanızı sağlıyoruz. Kapalı alanımızda iklimlendirme ve aydınlatma sistemleri sayesinde ferah bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sadece düğün organizasyonları için bizi seçmiyorsunuz. Dilerseniz kına gecelerinde, nişan törenlerinde ve sünnet merasimlerinde bizi tercih edebilir, kaliteli hizmetimizle beraber gecenizi unutulmaz kılabiliriz.

Biz Papazlıkhan Otel Balıkesir olarak organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Bize ulaşmak isterseniz ücretsiz fiyat teklifi alabilir, özel günlerinizi bizimle beraber organize edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Çam Mh. Taşbaşı Mevkii No:27 Altınoluk, 10870 Edremit/Balıkesir

 • Haritadaki Konumu

  Papazlıkhan Hotel & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.