Kır Düğünü Balıkesir

Ayvalık Yeşilkoy

0266 225 50 25
 • Kapasite
  50 - 400 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Deniz kenarında yer alıyor.
 • Kır düğünü ışıklandırması var.
 • Farklı konseptler uyguluyor.
 • Özel açık nikah alanı var.
 • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.

Ayvalık Yeşilkoy Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Ayvalık Yeşilkoy Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 400
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 400

Ayvalık Yeşilkoy Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme Hazırlık odası
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Orman içinde After Party alanı
Manzara
Ada manzaralı Boğaz manzaralı Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Ayvalık Yeşilkoy Sıkça Sorulan Sorular

Ayvalık Yeşilkoy düğün fiyatları ne kadar?

Ayvalık Yeşilkoy düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Ayvalık Yeşilkoy düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ayvalık Yeşilkoy kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ayvalık Yeşilkoy 50 kişiden 400 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 400 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Ayvalık Yeşilkoy Hakkında

Ayvalık Yeşilkoy’da 2 yıldır misafirlerimizi ağırlıyoruz. Denize sıfır Ayvalık kır düğünü mekanları arasında yer alan işletmemizde bugüne kadar yaklaşık 500 düğün ve davete ev sahipliği yaptık. Çiftlerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde her gün daha da büyüyor ve gelişiyoruz. 15 kişilik çekirdek kadromuzu ihtiyaçlarınıza göre genişleterek profesyonel hizmetlerimizi sizinle buluşturuyoruz.

Davet Alanları

Ayvalık Yeşilkoy, deniz kıyısında yer almasıyla muhteşem manzaraları düğününüze taşıyor. Mekanımız 1 adet açık alan ve 1 adet kapalı alandan oluşuyor.

●Doğal çim zeminli, huzur veren yeşillere bürünmüş açık alanımızda 1.200’e kadar misafire rahatlıkla hizmet verebiliyoruz. Açık alanımızın deniz kenarında yer alan kısmında ağırlayabildiğimiz kişi sayısı da 400’ü buluyor. Açık alanımıza ayrıca gün batımına karşı büyüleyici nikah törenleri düzenleyebileceğiniz iskelemiz de dahil. Dans pisti için ayırdığımız kısım ise oldukça geniş.
●Kapalı alanımızda toplam 400 misafir ağırlayabiliyoruz.

Dekorasyon

Ayvalık Yeşilkoy’da sade ve zarif bir tarz benimsiyoruz. Misafirlerimizi yuvarlak ya da dikdörtgen biçimli, beyaz lakeden ya da kahverengi ahşaptan yapılmış masalarda ağırlıyoruz. Beyaz napolyon ve ahşap kırma model sandalyelerimiz mevcut. Masa düzenlemesinde romantik mumlara, cam suplalara ve vazolara yerleştirilmiş rengarenk canlı çiçeklere yer veriliyor. Dilerseniz davet öncesinde örnek masa hazırlayabiliyoruz.

Hizmetler

Ayvalık’ta düğün mekanları arasında faaliyet gösteren Ayvalık Yeşilkoy, gelişmiş imkanlara sahip. Mekanımızda ileri teknolojili ışık, ses ve sahne sistemleri mevcut. Çiftlerimizin mekana tekneyle giriş yapma ayrıcalığı bulunuyor. Fotoğraf ve video çekimleri için alanında uzman bir ekip görev alıyor. Kapalı salonumuzda yüksek kapasiteli klimalarla hizmet veriyoruz. Çiftlerimize konforlu gelin odamızı tahsis ediyoruz. Ayrıca 250 taşıt kapasiteli bir otoparkımız da mevcut.

Yiyecek / İçecek

Ayvalık Yeşilkoy çatısı altında gerçekleştirmeye karar verdiğiniz kır düğünleriniz için geniş bir ikram menüsü çeşitliliği sunuyoruz. Özellikle balıklarımız ve mezelerimiz oldukça seviliyor. Menülerimize içecek ve pasta da dahil. Tercihinize göre içki servisi de yapabiliyoruz. Menü tadımı ve örnek menü hazırlama hizmetimiz mevcut. Dilerseniz tamamen sizin isteğinize göre bir menü de oluşturabiliyoruz.

Eşsiz bir doğanın can bulduğu, yeşil ve mavinin buluştuğu nokta olan Ayvalık Yeşilkoy’da rüya gibi bir düğün sizi bekliyor. Suyun üzerinde kuğu gibi süzülerek geceye unutulmaz bir başlangıç yapabilir, gün batımına karşı romantik bir nikah töreniyle yeni hayatınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik ödeme kolaylıklarımız ve erken rezervasyon avantajlarımız da mevcut. Hemen aşağıdaki iletişim kanallarımız ya da yandaki formumuz üzerinden bizimle temasa geçerek Ayvalık kır düğünü fiyatlarımızı sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Telefon::

  0266 225 50 25

 • Adres::

  Sefa Çamlık inene CD no 32 Ayvalık

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.