Kır Düğünü Aydın

Güngörler Kır Düğün Salonu

 • Kapasite
  50 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güngörler Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Güngörler Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Güngörler Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Havuz başı Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Güngörler Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Güngörler Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Güngörler Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Güngörler Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Güngörler Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güngörler Kır Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Güngörler Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Güngörler Kır Düğün Salonu düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Güngörler Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güngörler Kır Düğün Salonu düğün dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Güngörler Kır Düğün Salonu Hakkında

Aydın’da düğün düzenleyeceksiniz ancak hangi mekânı tercih ederseniz hayallerinize en yakın düğünü hayat geçirebileceğinizi mi düşünüyorsunuz?

O zaman şu an cevabınıza bakıyorsunuz! Güngörler Kır Düğün Salonu Nazilli’de hayallerinizi gerçeğe çevirmek için tüm olanaklara sahibiz. Her detaya dikkat ederek hazırlandığımız organizasyonlarda davetinizin her anında memnuniyetinizi sağlamak adına profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz yanınızda oluyor.

400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz salonumuzun bahçesinde havuzumuz bulunuyor ve bu havuzun iki ucunu bir araya getiren ve en güzel fotoğraflara arka plan olan bir köprümüz de bulunuyor. Havuzumuzda kurulan platform üzerinde gelin ve damat için özel minik bir ada bile tasarladık! Böylece tüm sevdikleriniz mutluluğunuza rahatça tanıklık edebilecek. Bahçemizde pek çok çiçek ve ağaç bulunuyor. Havuzumuzla yan yana geldiklerinde yeşil ve maviye doyacağınız bahçemizde hem havuz başı konseptine hem de kır düğünü konseptine uygun bir düğün düzenleyebiliyorsunuz! Güngörler Kır Düğün Salonu’nda düğün organize etmenin pek çok avantajı ve fırsatları var. Gelin organizasyon sorumlumuzla görüşerek karar verebileceğiniz detaylardan bahsedelim…

-Düğününüzü yemekli olarak düzenlemek istiyorsanız organizasyon sorumlumuz ile birlikte menü tadımlarına katılarak Türk ve Dünya mutfağının lezzetleri arasından damak zevkinize en uygun olanlardan oluşan bir menü oluşturabilirsiniz.

-Oturma düzeni ve süslemeler konusunda fikirlerinize göre dekor ve süslemeler kullanıyoruz ki düğününüzde oluşturmak istediğiniz ambiyansı tam olarak hayata geçirebilelim.

-Yürüyüş yolunda hangi renkte bir halı ve süsleme istediğinizi belirttiğiniz takdirde misafirlerinizin sizi ilk görecekleri anın büyülü bir an olmasını sağlayabiliriz.

-Düğün boyunca Full HD kamera çekimi yapıyoruz ve mutluluğunuzu en güzel açılardan kayıt altına alıp yıllar boyunca yaşamasına olanak sağlıyoruz.

Hayatınızı sevdiğiniz kişiyle birleştireceğiniz unutulmaz bir gece için mekanımızı tercih etmeniz durumunda sayfada bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Fiyat tekliflerimizi ilettikten sonra salonumuzda buluşmak üzere…

Ekiple Tanışın

 • İşletme Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeşil Mah. Sonu Nazilli/Aydın

 • Haritadaki Konumu

  Güngörler Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.