Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir dışında
Manzara
Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği Sık Sorulan Sorular

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği düğün fiyatları ne kadar?

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği düğün dışında mezuniyet törenleri, kına, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, parti, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, nişan ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği Hakkında

Özel gün organizasyonlarınızı yem yeşil bir bahçede doğa manzarasına karşı gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği Adana olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hikâyemizden bahsetmek gerekirse; doğal yaşama olan sevgimiz ve saygımızla öncelikle hobi amaçlı kurduğumuz bahçemizi daha sonrasında tarım işletmesine dönüştürerek faaliyet göstermeye başladık. Ardından misafirlerimizi de doğayla buluşturmak üzere restoran işletmeciliği yapmaya başladık. Çiftlere özel kır düğünü konseptine alan oluşturarak eşsiz manzaraya karşı yıllar geçse de unutamayacakları bir kutlama yapmaları için bir alan oluşturduk.

Her mevsim ayrı güzel havası olan işletmemizin konumundan bahsetmek gerekirse; çiftliğimiz deniz seviyesinden 160 metre yükseklikte Çukurova’nın bitip Toros Dağlarının başladığı etrafı çam ağaçlarıyla çevrili yüksek bir tepenin üzerindedir. Yaz aylarının boğucu sıcaklığından kurtulup, esen havaya karşı düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen çiftlerin tercih ettiği bir adresiz. Düğün organizasyonları dışında; nişan, kına ve bekârlığa veda partisi, sünnet, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Çiftliğimizde organizasyonları gerçekleştirdiğimiz kapalı ve etrafı ağaçlarla çevrili açık alanımız bulunmaktadır. Üstü ahşap tenteyle kapalı alanımız ve bahçemizde davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalye yerleşim planı yapıyoruz. Organizasyon stilimizden bahsetmek gerekirse; rustik ve vintage konsepti çiftliğimize yakıştırıyor, masa ve sandalye üstlerini bej renginin hâkim olduğu aksesuarlarla süslüyoruz. Mekân girişine isminizi yazılı olduğu dekor kuruyor, gelin damat masası yanını da aynı tarzda süslemelerle canlandırıyoruz.

Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği Karaisalı Adana olarak yemekli organizasyon gerçekleştirmek isteyen çiftlere özel menüler oluşturuyoruz. Yemekli kaliteli ürünler kullanarak yapıyor, lezzeti kadar sunumuna da önem veriyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kuzgun Köyü N0:89 Karaisalı,Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ekotepe Ekolojik Yaşam Çiftliği Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.