Papyrus Tasarım & Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Yeşilyurt, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Beydağı Organizasyon
1

Battalgazi

Beydağı Organizasyon

1.500 TL'den az
Deniz Organizasyon
15

Merkez

Deniz Organizasyon

1.500 TL'den az
MyDay Organizasyon
15

Merkez

MyDay Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Papyrus Tasarım ve Organizasyon ailesi olarak çok uzun yıllardır sektörde bulunuyor ve kendi tarzımızı yansıttığımız harika çalışmalara imza atıyoruz. Düğünlerden tutun da söz ve nişan merasimlerine, doğum günü kutlamalarına, partilere ve toplu yemek organizasyonlarına kadar aklınıza gelebilecek her türde etkinliği düzenliyoruz. Malatya kına gecesi organizasyonları da onlardan bir tanesi. İster geleneksel ister modern bir çizgide gelinimizin isteğine göre tüm organizasyonu üstlenebiliyoruz. Mekân süslemelerinden dans ekibine, pastadan dekorasyona kadar her şeyi belirli bir konseptte tam uyum gösterecek şekilde kişiye özel olarak tasarlıyoruz.

Kına gecesi hepimizin çok sevdiği geleneklerimizden ve epey eskilerden beri de uygulanan bir adet. Fakat son zamanlarda popüler olmaya başlamış ve Batı dünyasından alarak kendimize uyarladığımız bir etkinlik daha var ki o da kın aile hemen hemen aynı dönemlerde yapılan güzel bir kutlama. Hatta bazı gelinlerimiz kına yapmak yerine sadece bunu da tercih edebiliyorlar. Sanırım şimdiye kadar söylediklerimizden anlamışsınızdır, evet bekârlığa veda partilerinden söz ediyoruz.

İster kızlar arasında ister erkeklerin de dâhil olduğu son derece eğlenceli bir kutlama olduğunu düşündüğümüz bu partileri biz de severek düzenliyoruz. Gelinin seçtiği bir mekânda davetli sayısına göre masa sandalye düzenlemeleri yapıp hazırlıkları tamamlıyoruz. Eğer geline sürpriz olacaksa en yakın arkadaşı ile de bu organizasyonu planlayabiliyoruz. Özel bir fondan pasta, el kartları, “bride ve bridesmaid” askıları da dâhil her detayı uyum içerisinde tasarlıyoruz.

Papyrus Tasarım ve organizasyon olarak kına gecesi etkinliklerini de bekârlığa veda partilerini de severek ve aynı özenle düzenliyoruz. Eğer vaktiniz daralıyorsa çok da beklemeyin deriz. Bizimle iletişime geçip detaylar hakkında sorular sormak ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yapmanız gereken çok basit. Hemen sağdaki formu doldurun ve tek tıkla bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Turgut Özal Mahallesi, Fahri Kayahan Bulvarı, Mimoza Apartmanı Altı, No:27/C Malatya

Papyrus Tasarım & Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!