Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Malatya

Papyrus Tasarım & Organizasyon

Firma artık düğün yapmıyor
  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL

Papyrus Tasarım & Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Papyrus Tasarım & Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Papyrus Tasarım & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Papyrus Tasarım & Organizasyon Hakkında

Papyrus Tasarım ve Organizasyon ailesi olarak çok uzun yıllardır sektörde bulunuyor ve kendi tarzımızı yansıttığımız harika çalışmalara imza atıyoruz. Düğünlerden tutun da söz ve nişan merasimlerine, doğum günü kutlamalarına, partilere ve toplu yemek organizasyonlarına kadar aklınıza gelebilecek her türde etkinliği düzenliyoruz. Malatya kına gecesi organizasyonları da onlardan bir tanesi. İster geleneksel ister modern bir çizgide gelinimizin isteğine göre tüm organizasyonu üstlenebiliyoruz. Mekân süslemelerinden dans ekibine, pastadan dekorasyona kadar her şeyi belirli bir konseptte tam uyum gösterecek şekilde kişiye özel olarak tasarlıyoruz.

Kına gecesi hepimizin çok sevdiği geleneklerimizden ve epey eskilerden beri de uygulanan bir adet. Fakat son zamanlarda popüler olmaya başlamış ve Batı dünyasından alarak kendimize uyarladığımız bir etkinlik daha var ki o da kın aile hemen hemen aynı dönemlerde yapılan güzel bir kutlama. Hatta bazı gelinlerimiz kına yapmak yerine sadece bunu da tercih edebiliyorlar. Sanırım şimdiye kadar söylediklerimizden anlamışsınızdır, evet bekârlığa veda partilerinden söz ediyoruz.

İster kızlar arasında ister erkeklerin de dâhil olduğu son derece eğlenceli bir kutlama olduğunu düşündüğümüz bu partileri biz de severek düzenliyoruz. Gelinin seçtiği bir mekânda davetli sayısına göre masa sandalye düzenlemeleri yapıp hazırlıkları tamamlıyoruz. Eğer geline sürpriz olacaksa en yakın arkadaşı ile de bu organizasyonu planlayabiliyoruz. Özel bir fondan pasta, el kartları, “bride ve bridesmaid” askıları da dâhil her detayı uyum içerisinde tasarlıyoruz.

Papyrus Tasarım ve organizasyon olarak kına gecesi etkinliklerini de bekârlığa veda partilerini de severek ve aynı özenle düzenliyoruz. Eğer vaktiniz daralıyorsa çok da beklemeyin deriz. Bizimle iletişime geçip detaylar hakkında sorular sormak ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yapmanız gereken çok basit. Hemen sağdaki formu doldurun ve tek tıkla bize ulaşın!

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.