Birgül Akgül Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Birgül Akgül Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  5.000-7.500 TL

Birgül Akgül Organizasyon Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Birgül Akgül Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Birgül Akgül Organizasyon Hakkında

Kına geceleri düğününüzden önce gönlünüzce eğlenip tüm stresinizi attığınız ve aile evinden ayrılırken hüzünlü anlar yaşadığınız en özel günlerinizden biridir. Böylesine özel olan kına gecenizin her ayrıntısıyla kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Meftun Organizasyon olarak size her detayıyla içinize sinecek, muhteşem bir kına gecesi organizasyonu hazırlıyoruz.

Her şeyden önce sizin hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyoruz. Bunun için kına gecesi hazırlıklarınıza başlamadan önce hayallerinizdeki organizasyonu ayrıntılarıyla öğreniyoruz. Hazırlığımızın her bir aşamasında sizin beklenti ve isteklerinizi tam olarak karşılamak için özenle çalışıyoruz. Kına gecenizi beraber belirlediğimiz bir konsept doğrultusunda hazırlıyoruz. Kına gecelerinde en çok tercih edilen altın sarısı ve kırmızı tonlarındaki kına gecelerinden, hint tarzı rengarenk kına gecelerine kadar her konsepte uygun organizasyonlar düzenleyebiliyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuz için kına tahtınızdan bindallınıza kadar her ihtiyacınıza profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla ulaşıyoruz. Kına gecenizde temin ettiğimiz her şeyin içinize tam olarak sinmesine ve konseptinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz.

Kına gecenizde her ihtiyacınızda yanınızda olacak bir kına ekibimiz bulunuyor. Güler yüzlü kına ekibimiz sizin bindallı ve kaftanınıza uyumlu giyinerek hoş bir görüntü oluşturuyor. Davetlilerinize coşkulu bir karşılama yapmak isterseniz, kına ekibimizle beraber görkemli bir dans gösterisiyle kına mekanınıza giriş yapabiliyorsunuz.

Kına gecenizden sevdiklerinize şık anılar bırakmak isterseniz, tasarım hediyelikler hazırlayabiliyoruz. Şık kahve paketlerinden, konseptinize uygun tüylerle süslediğimiz mis kokulara kadar geniş bir yelpazede kına hediyelikleri sunuyoruz.

Muhteşem kına gecesi organizasyonlarının yanında; doğum günü organizasyonları ve nikah organizasyonları için de hizmet veriyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Meftun Organizasyon Bağcılar kına organizasyonu fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurup, hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonuna bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Bağcılar/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Birgül Akgül Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.