Ecem Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Ecem Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Ecem Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ecem Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Ecem Organizasyon Hakkında

En özel ve en güzel kına organizasyonları Ecem Organizasyon İstanbul adresinde sizi bekliyor! En özel günlerinizde hayallerinizi yaşamak isterseniz, uzman kadromuzun gözetiminde unutulmaz bir geceye sahip olabilirsiniz. Ecem Organizasyon olarak düğün, nişan, kına, söz ve nişan törenlerini düzenliyor, sürecin en iyi şekilde ilerlemesi için çalışıyoruz. Engin tecrübelerimiz sayesinde eksiksiz bir organizasyona sahip olabiliyorsunuz.

En iddialı olduğumuz organizasyon ise şüphesiz ki; kına organizasyonları! Peki, neler sağlıyoruz?

İlk olarak mekânı inceliyor, uygun aksesuar ve kına tahtını konumlandırıyoruz. Işık, ses, sahne hizmetlerini de sağlayabiliyor, en kaliteli ekipmanları kullanıyoruz. Eğlencenin kesintisiz devam etmesi için organizasyon öncesinde teknisyenlerimiz son kontrollerini yapıyorlar.

Kına mekânına göre konsept önerilerinde de bulunuyoruz. Açık ve kapalı alanında gerçekleşen kına geceleri için farklı konseptlerimiz mevcut. Atmosfere göre kına malzemelerinin rengi ve şeklini değiştirebiliyor, istediğiniz gibi bir geceye sahip olabiliyorsunuz. Uygun aksesuar ve dekorlarla en ihtişamlı gece size ait!

Peki bizi İstanbul kına organizasyon firmalarından ayıran hizmetler neler?

-Nedime ekibi,
-Gelin çıkış gösterisi,
-Kına tahtı,
-Lokum ve gül suyu ikramı,
-Kına sepeti ve tepsisi,
-Kına halısı,
-Dağıtılacak kına,
-Hediyelikler,
-Tef, el gülü, el mumu,
-Gökkuşağı kemeri,
-Nedimelerle dans gösterisi,
-Davul şov ve daha fazlası hizmet kataloğumuzda sizi bekliyor.

Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösterdiğimiz için gelin adaylarının ne istediğini biliyor, organizasyonlarınızı bu doğrultuda organize ediyoruz. Gecenizde unutulmaz bir organizasyon ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz keyifli saatler vaat ediyoruz. Dilerseniz servis ve hizmet konusunda da destek olabilir, ilgili personelimizle davetlilerin başını döndürebiliriz.
Eğer siz de Ecem Organizasyon gelinleri arasında yer almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Şemsi Paşa Mahallesi Sokulu Mehmet Paşa Caddesi No:68 Küçükköy

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ecem Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.