Firma kapanmıştır
  • Min. Fiyat
    5.000 TL'den az

Baraka Köyü Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000 TL'den az

Baraka Köyü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Baraka Köyü Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Baraka Köyü Hakkında

Kına geceleri yüzyıllardır süregelen hem coşkulu, hem hüzünlü anlarıyla en anlamlı geleneklerimizden biridir. Biz Baraka Köyü olarak böylesine özel bir gününüzde size doğanın kalbinde eşsiz bir atmosfer sunarak, kına gecesi davetinizi unutulmaz kılıyoruz.

Baraka Köyü Riva olarak Riva Deresi’nin yanında şehrin gürültüsünden uzak, izole bir mekanda hizmet veriyoruz. On dönümlük geniş, yemyeşil arazimizle oldukça kalabalık davetlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Kapalı alanımızda 120, açık alanımızda ise 500 kişiye kadar davetlinizi en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz.

Yeşilin en güzel tonlarını içinde barındıran mekanımızda çiçekli gelin yolu takları, yuvarlak masaları süsleyen farklı tasarımlı şamdanlar, konseptinize uygun şık masa ve sandalye süslemeleri ile size kusursuz bir davet alanı sunuyoruz. Mekanımızda kına gecenize uygun değişimler yapma olanağınız bulunuyor. Organizasyon sorumlumuz ile hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunu gerçeğe dönüştürebiliyoruz. Hint tarzındaki rengarenk kına gecelerinden, geleneksel kırmızı ve altın rengindeki kına gecelerine kadar her konseptte kına gecesini en iyi şekilde hazırlayabiliyoruz. Davet alanınızda her detay içinize tam olarak sinene kadar işimizi bitmiş saymıyoruz. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla çalışarak da kına gecenizi organize edebiliyorsunuz.

Yemekli bir davet tercih ederseniz birbirinden lezzetli menülerimizden dilediğinizi seçip kına gecenize tat katabilirsiniz. Uzman şeflerimizle hazırladığımız menülerimizi davetinizden önce tadarak damak tadınıza ve davetlilerinize uygun değişimler yapmanıza olanak sunuyoruz. Yemeklerinizin mideye olduğu kadar göze hitap etmesine de özen gösteriyoruz. Menülerinizi güler yüzlü personellerimizle birlikte şık sunumlarla servis ediyoruz.

“Baraka Köyü nerede?” diye merak edecek olursanız, Paşamandıra’da Yavuz Sultan Köprüsü’ne 5 dk, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 15 dk mesafede bulunuyoruz.

Siz de eşsiz bir tabiatta, kusursuz bir kına gecesi hayali kuruyorsanız; sayfanın yukarısında bulunan iletişim adresinden bize ulaşarak hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonuna bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.