Efla Davet & Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

3.000-4.000 TL

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 3.000-4.000 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Gold Drop Kına Organizasyon
25 7 11

Odunpazarı

Gold Drop Kına Organizasyon

1.500 TL'den az
Haz Kına Organizasyon
38 3 10

Odunpazarı

Haz Kına Organizasyon

1.500-2.250 TL
Şura Organizasyon
7 2

Tepebaşı

Şura Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Kına geceleri, atalarımızdan bize miras kalan ve en az düğün kadar önemli olan kutsal gecelerden biridir. Bir gelinin kına merasimi, derin anlamlar taşıdığından herkes tarafından oldukça önemsenir. Gelin de o geceyi hep, en güzel şekilde hatırlamak ister. Son yıllarda, organizasyon firmalarının artışıyla birlikte kına gecelerinin eğlencesine diyecek yok. Renk renk kıyafetler, süslemeler ve şarkı seçimleri ise bu eğlenceyi pekiştiriyor. Biz de Efla Organizasyon olarak size unutulmaz bir kına gecesi yaşatmayı vaad ediyoruz. Peki, biz kimiz?

Efla Organizasyon olarak güler yüzlü, samimi ve her biri deneyimli ekibimizle birlikte Eskişehir’de hizmet veriyoruz. Trendleri takip ederek oluşturduğumuz konseptlerle gelinlerimize muhteşem bir gece sunuyoruz. Kına geceniz için organizasyonunuzu bizimle gerçekleştirmek istediğinizde sizlere ne gibi imkanlar sağlayacağımıza gelirsek:

Kına gecenizi yapacağınız mekana kesinlikle sizden önce gidip hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Misafirleriniz geldiğinde onları lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyoruz. İsminize özel oluşturulan panoda misafirleriniz ile birlikte fotoğraf çekilerek anı ölümsüzleştirebiliyorsunuz. Sonrasında özel dans şovlarımızla beraber sizi kına tahtınıza alıyoruz. Konuklarınızla birlikte sınırsız eğlencenin tadını çıkarmak için müthiş müzik seçimlerimizle organizasyonunuza devam ediyoruz.

Sıra geldi kına merasimine. Kınanız müthiş süslemeli bit kına tepsisiyle size servis ediliyor. Yakın arkadaşlarınıza bu esnada ödünç verilen kaftanlarla uyumlu bir görüntü yakalıyoruz. Bu hüzünlü merasim sona erdikten sonra ise nedimelerimiz eşliğinde eğlence kaldığı yerden devam ediyor.

Organizasyon sonunda ise konuklarınıza, sizi hep hatırlamaları için kuru kına ikram ediyoruz. Gece sonuna kadar ekibimiz her ihtiyacınızı karşılamak için yanınızda oluyor. Eskişehir kına organizasyon firmaları arasında önemli bir yere sahip ekibimiz sayesinde kendinizi emin ellerde hissediyorsunuz.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve bizimle iletişime geçmek için sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurmanız yeterli.

  • Adres: Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü-1 Cad. Yalçın Kılıçoğlu Plaza No:21 EskişehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!