Gönül Çiçekçilik Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Lapseki, Çanakkale

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Çanakkale Organizasyon
1

Merkez

Çanakkale Organizasyon

1.500 TL'den az
Gönül Çiçekçilik Organizasyon
10

Lapseki

Gönül Çiçekçilik Organizasyon

1.500 TL'den az
Starliçe Organizasyon
3

Merkez

Starliçe Organizasyon

3.000-4.000 TL

Hakkında

Gönül Çiçekçilik Organizasyon olarak 20 yıllık tecrübemizle ve neşeli, güler yüzlü ekibimiz sayesinde en güzel anlarınızı en keyifli anılara dönüştürmek için çalışıyoruz. Kına organizasyonu başta olmak üzere düğün organizasyonlarında Çanakkale’de başarılı işler yapmaya devam ediyoruz. “İşimiz neşemiz” mottosuyla çıktığımız bu yolda amacımız size keyifli ve sorunsuz bir gece yaşatmak.

Peki size ne tür hizmetler sunuyoruz?

Öncelikle gelinle birebir görüşmek bizim için çok önemli. Görüşmelerimiz sonucunda gelinin aklından geçen tüm ayrıntıları öğrenmiş olmamız organizasyonun büyük bir kısmını oluşturuyor aslında. Ne istediğini bilmesi ve tek tek anlatması işimizi kolaylaştırıyor ve gerçekten hayal ettiklerine bir adım daha ulaşmış oluyoruz.

Konsepti belirledikten sonra dilek fenerleriyle, çiçeklerle ve daha birçok aksesuarla gerekli süslemeleri yapıyoruz. Ardından gelinin giyeceği kaftanın renginden, bindallının tarzına kadar her şeyi konsepte uygun bir şekilde belirliyoruz. Artık gelinimiz tahtına oturmaya hazır.

Yine konsepte göre belirlediğimiz gelin tahtını da organize ettikten sonra geliyoruz bir kına gecesinin en can alıcı noktası olan dans showlarına. Profesyonel dans ekibimiz özel kareografileriyle ve ardından gerçekleştirdikleri davul Show ile davetlilerinize hem görsel bir şölen hem de eğlenceli dakikalar sunuyor.

Eğlenceden sonra yine profesyonel ekibimizle birlikte kına törenini organize ediyoruz. Kına mumları, kına tepsisi hepsi hizmetlerimize dahil. Siz de günlerce hazırlığını yaptığınız kına gecenizin stresten uzak, planlı bir şekilde geçirmek istiyorsanız hemen teklif formunu doldurun ve kına organizasyon paketlerimiz hakkında bilgi alın.

İletişim

Gönül Sert

  • Adres: İsmetpaşa mah. Aynalı Çeşme sok. No:1/C Çanakkale

Gönül Çiçekçilik Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!