Çanakkale Organizasyon

E-posta Gönder

Çanakkale Organizasyon

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Çanakkale

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500 TL'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Çanakkale Organizasyon
1

Merkez

Çanakkale Organizasyon

1.500 TL'den az
Gönül Çiçekçilik Organizasyon
10

Lapseki

Gönül Çiçekçilik Organizasyon

1.500 TL'den az
Starliçe Organizasyon
3

Merkez

Starliçe Organizasyon

3.000-4.000 TL

Hakkında

En eski Türk adetlerinden biri olan kına merasimleri günümüzde hala coşkuyla kutlanıyor. Siz de Çanakkale’de kına gecesi düzenleyecek bir çiftseniz Çanakkale Organizasyon isimli firmamızın yardımıyla unutulmaz bir eğlence düzenleyebilirsiniz.

Alanında uzman, işini severek yapan ve profesyonel kişilerle birlikte çalışıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle önceliği daima sizin isteklerinize vererek beğenilerinize uygun bir eğlence düzenliyoruz. Göz alıcı birbirinden şık aksesuarımız ve farklı konsept fikirlerimizle unutulmaz bir eğlence düzenlemeye şimdiden hazır olun!

Organizasyonunuz öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı ve uzun şekilde konuşuyoruz. Tarzınızı iyice anladıktan sonra beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak konsepti birlikte oluşuyoruz. Daha önce yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet kalitemizi öğrenmenizi sağlıyoruz. İnanıyoruz ki her zaman en iyisini hak ediyorsunuz. Biz de bunun için çalışıyor, sizi memnun etmek istiyoruz.

Kaliteli ekipmanlar ve aksesuarlar kullanarak keyifli bir gece yaşatıyoruz. Eğlence düzenleyeceğiniz mekanı da inceleyerek hangi alanı en iyi nasıl değerlendirebiliriz diye konuşuyoruz. Aksesuar kirala hizmetimiz elbette var. Yoğun hazırlık döneminizde sizi farklı firmalarla görüşmek ya da yüksek ücretler ödemekten kurtarıyoruz. En iyi şekilde yardımcı oluyor, hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Kına süslemesinden bindallı ve kaftan çeşitlerine kadar aklınıza gelen her alanda size yardımımız dokunuyor. Bize sadece ne istediğinizi anlatın, gerisini seyredin. Eminiz ki sonucun muhteşemliği karşısında bizi seçtiğiniz için bir kez daha memnun olacaksınız.

Siz de Çanakkale kına organizasyonu yapan firmalar arasında yer alan şirketimizin şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz hizmetlerimizi ve fiyatlarımızı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Bizimle irtibat sağlamak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamana tanışmayı diliyoruz.

İletişim

Sevil Biçer

  • Adres: İsmetpaşa mah. Orhangazi Sk. MerkezYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!