Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Zağnospaşa Konakları

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zağnospaşa Konakları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Zağnospaşa Konakları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Zağnospaşa Konakları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Zağnospaşa Konakları Sıkça Sorulan Sorular

Zağnospaşa Konakları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zağnospaşa Konakları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Zağnospaşa Konakları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Zağnospaşa Konakları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zağnospaşa Konakları kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Zağnospaşa Konakları Hakkında

Kına geceleri günümüzde oldukça büyük bir organizasyona dönüştü. Neredeyse düğünler kadar büyük salonların kiralandığı, mekânın detaylı süslendiği ve kişi sayısı olarak oldukça büyüdüğü bu kına gecelerini unutulmaz kılıyor ve tam da hayalinizdekini konuklarımıza veriyoruz. Bu özel gününüzde bizimle olmak ister misiniz?

Konağımızın ismi nereden geliyor diye merak ediyorsanız; Zağnos Paşa, Fatih Sultan Mehmet devrinde önemli bir rol oynamış, Gelibolu sancak beyliği ve kaptan-ı deryalık görevlerinde bulunmuş ve 1467-1469 yılları arasında Trabzon Sancak Beyliği yapmış bir Osmanlı Paşasıdır. Oldukça önemli bir insan olan bu ismi biz de otelimizde yer vermek ve bu şekilde anmak istedik.

Kına gecelerinizi üstü açılır ve kapanır bir tavandan oluşan alanda gerçekleştiriyorsunuz. Böylelikle dört mevsimde bizi tercih edebilmektesiniz. Bu alanın kına konseptine göre süslenmesi için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ama dilerseniz bir organizasyon firması ile anlaşabilir ve hem süsleme hem de aksesuar temini konusunda yardım alabilirsiniz. Zağnospaşa Konakları Trabzon’da isteklerinizi her şekilde karşılayacak ve unutulmaz anlarınızı gerçekleştirecek bir işletme olarak hizmet veriyor.

Bugüne kadar birçok organizasyonda misafirlerimizi ağırladığımızı belirtmek istiyoruz. Sadece düğün ve kına gecelerinde değil, nikâh, nişan, sünnet, mezuniyet tören ve yemekleri, açılışlar, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler gibi toplu davetlerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu davetler için planladığınız tarihten en az 3 hafta önce bizimle iletişime geçmek. Böylelikle bu özel gününüz için tüm detayları düşünebilir ve planlayabiliriz. Bu organizasyonlardan sonra otelimizde konaklama imkânına da sahip olacağınızı belirtelim. Uzaktan gelen misafirlerimiz gecenin yorgunluğunu atmak ve güzel bir sabaha uyanmak isterlerse, konforlu ve şık odalarımızda konaklayabilirler.

Kaliteli bir organizasyona ev sahipliği yapmak için biz hazırız. Siz de hazırsanız sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve bizi tercih edebilirsiniz. Zağnospaşa Konakları iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletmeci

İletişim

 • Adres::

  Gülbaharhatun Mh. Semt Zağnos Dereiçi Sk. No:41 Ortahisar / Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Zağnospaşa Konakları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.