Zağnos Düğün Salonu

E-posta Gönder

Zağnos Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  200-400 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

Zağnos Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Zağnos Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Zağnos Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Zağnos Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200-400 TL aralığından başlamaktadır.


 • Zağnos Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Zağnos Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Zağnos Düğün Salonu Hakkında

Düğün gününüz belli oldu. Bir yandan düğün hazırlıklarınızı sürdürürken bir yandan da kına geceniz için uygun bir mekân aramaya başladınız. Doğru yerdesiniz! Aklınızda olan kına gecesi konseptini size biz sunalım istiyoruz. Zağnos Düğün Salonu Trabzon olarak kına geceniz için sorumluluklarınızı omuzlarınızdan alıyoruz ve her şeyi planlıyoruz.

Personelimiz ve yöneticilerimiz ile, çiftlerimizin hayatlarında ki önemli günlerini bize emanet ettiği gerçeğini unutmadan çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyede tutuyor ve her organizasyonlarımızda ilk günkü heyecanımızla hareket ediyoruz. Kolay ulaşım olanağına sahibiz. Böylelikle misafirleriniz zaman kaybı yaşamadan salonumuza varabiliyor.

750 Kişilik kapasitemizle hizmet veriyoruz. Yer sıkıntısı olmadan tüm konuklarınız rahatça davet edebilirsiniz. Masalarımızı 4 ve 6 kişilik olarak yerleştiriyoruz. İstek dahilinde aynı masada yer almak isteyen akrabalarınız için masalarımızı birleştirerek 12 kişiliğe çıkartabiliyoruz. Beyaz masa giydirmelerimize, mavi renk kurdele süslemeli sandalyelerimiz eşlik ediyor. Bu konsepti beğenmezseniz kına gecenize özel süslemeler yapabiliriz. Siz ne istediğinizi bize söyleyin yeter.

Kına gecelerinin olmazsa olmazı kına müziklerimizi önceden belirliyor ve kına ekibimizle gecenize renk katıyoruz. Önceden hazırlayacağınız dans koreografileriyle misafirlerinize görsel şov yaparak fark yaratabilirsiniz. Bekarlığa veda gününüzün keyfini sonuna kadar yaşayın diye geniş bir pist alanı oluşturduk. Sevdiklerinizle birlikte özgürce dans edebilir, bu özel gününüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Salonumuza özel çalışan fotoğrafçımızın en heyecanlı anılarınızı yakalamak için hazırda bekliyor. Eğer bu hizmetten yararlanmak istemezseniz kendi fotoğrafçınızı da getirebilirsiniz.

Biz nitelikli personelimize ve mekânımıza çok güveniyoruz. Trabzon kına organizasyonu konusunda fark yaratacak hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Geleceğine en güzel anlarınızı armağan etmek için var gücümüzle çalışıyoruz ve evlenecek olan çiftlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  G. Hatun Mh. Şehit Er Mustafa Mutlu Sk. No:3/C

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Zağnos Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.