Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Yağmur Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yağmur Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Yağmur Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yağmur Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yağmur Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Yağmur Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yağmur Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yağmur Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yağmur Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yağmur Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yağmur Düğün Salonu Hakkında

Kına gecelerinizi gerçekleştirmek için uygun fiyatlı, büyük ve kaliteli bir salon arayışındaysanız, sizi Yağmur Düğün Salonuyla tanıştırmak istiyoruz. Size sunduğumuz fırsatlar ile bu mutlu gününüzü daha da mutlu geçirecek ve “iyi ki” diyeceksiniz. Neden mi? Hemen anlatalım.

Yağmur Düğün Salonu Çarşıbaşı’nda faaliyet gösteriyor. Trabzon’un çevre ilçelerinden toplu taşımayla gelebileceğiniz gibi özel araçlarınızla da salonumuza gelebilmektesiniz. Otopark alanımızın bulunduğunu burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi belirtelim.

Yağmur Düğün Salonu’na geldiğinizde büyük bir salon ile karşılaşacaksınız. Geniş salonumuzdaki masaları bir alanda toplayarak piste epey fazla alan ayırıyoruz. Masa ve sandalyelerin yerleşimini ise gelecek kişi sayısına göre yapıyoruz. Böylelikle bu alanı eğlenmeniz için rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Bu piste kına geceniz ile ilgili tüm aksesuarları istediğiniz şekilde yerleştirebiliyorsunuz. Yüksek tavanımız ise konuklarımızın ferah bir ortamda olmasını sağlayacak.

Masa, sandalye ve mekân süslemelerini profesyonel bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Son çıkan kına konseptlerine dahi hâkim olan ekibimiz, süslemelerini yaparken isteklerinizi göz önünde bulunduruyorlar. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına tepsisi, kına sandığı, kına takımı gibi birçok aksesuarı da gelin adaylarımıza temin edebilmekteyiz.

Ses ve ışıklandırmalarımızın son model teknolojik aletlerden oluştuğunu belirtmek istiyoruz. Kolonlarımızı tüm salonun duyabileceği şekilde yerleştiriyoruz. Işıklandırmalarımız ise hem tavandan hem de pistin üzerinden gerçekleştiriliyor.

Orkestramızın geniş bir repertuvara sahip olduğunu, hem kına müziklerine hem de eğleneceğiniz hit şarkılara hakim olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. İstek parçalarınızda ise size kırmıyorlar.

Salonumuzda birçok düğünlere, nikahlara, kına gecelerine, açılışlara, bayi toplantılarına, kurumsal etkinliklere, mezuniyetlere ve sünnetlere ev sahipliği yaptığımızı belirtelim. Tecrübeli ekibimizle sizin gecenizi de kusursuz bir hale getireceğiz. Yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Merkez Mahallesi, No:, Yavuz Cd. No:28, 61420 Çarşıbaşı/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Yağmur Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.