Vakfıkebir Uygulama Oteli

E-posta Gönder

Vakfıkebir Uygulama Oteli Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

Vakfıkebir Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

 • Vakfıkebir Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Vakfıkebir Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Vakfıkebir Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Vakfıkebir Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Vakfıkebir Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Vakfıkebir Uygulama Oteli Hakkında

Geleneksel ya da modern kına geceleri için davetlisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için Vakfıkebir Uygulama Oteli Trabzon’da hizmet veriyor.

Vakfıkebir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ve profesyonel kadromuzun düzenlediği gecelerinizde eksiksiz bir organizasyon vaat ediyoruz. Her şeyin dilediğiniz gibi olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Hem öğrencilerimizi gelecekteki iş hayatlarına hazırlıyor, hem de mesleklerini uygulamalı olarak öğrenmelerini sağlıyoruz.

Otelimizin hem bahçesi hem de çok amaçlı salonu organizasyonlar için çok ideal. Kına gecenizi bizimle beraber gerçekleştirebilir, hayal ettiğiniz konseptte kına gecesi organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Bahçemizde bulunan açık alanda çimlerin üzerine konumlanan konuk masalarınız ve kına tahtınıza bayılacaksınız. Hem kokteyl hem de banket düzeninde hizmet verebiliyoruz. Kokteyl masalarınızı usta şeflerimizin hazırladığı atıştırmalıklarla doldururken banket düzeninde istediğiniz davet menülerini sunuyoruz.

Kişiye özel karşılama panosu, tefler, kına mumu, kına el gülü, kına tepsisi, kına sepeti olmak üzere kına gecesi için gerekli tüm malzemeleri sağlıyoruz. İstediğiniz konsepte göre düzenleme yapıyoruz. Hayallerinizden bile güzel olacak bu gecede; yer almasını istediğiniz renkler ve aksesuarları ekibimize söyleyin. Hemen iş ortaklarımız ve öğrencilerimizle gerçekleştirelim.

Müzik ziyafeti de sunuyoruz. Profesyonel orkestramız geniş repertuvara sahip. İstediğiniz yöreye özgü türküler ve şarkılara gecenizi renklendirecekler. Dilerseniz müzik listenizi siz de belirleyebilirsiniz. Pistimiz oldukça geniş ve rahat. Arkadaşlarınızla dans edecek, günün tadını çıkaracaksınız. Kına merasimlerini de bu geniş pistimizde gerçekleştirebilirsiniz. Kına yakma, testi kırma, damat basması ve gelin ve damat oyunları olmak üzere birçok etkinlikte düzenleyebiliyoruz.

Kına gecelerinin dışında düğün, nişan, kurumsal etkinlik, açılışlarda da bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimize gecenizi emanet etmek ve Vakfıkebir Uygulama Oteli fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Cd., 61400 Vakfıkebir/Trabzon

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vakfıkebir Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.