Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Vakfıkebir Uygulama Oteli

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Vakfıkebir Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Vakfıkebir Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Vakfıkebir Uygulama Oteli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Vakfıkebir Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Vakfıkebir Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Vakfıkebir Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vakfıkebir Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Vakfıkebir Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Vakfıkebir Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Vakfıkebir Uygulama Oteli Hakkında

Geleneksel ya da modern kına geceleri için davetlisiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için Vakfıkebir Uygulama Oteli Trabzon’da hizmet veriyor.

Vakfıkebir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin ve profesyonel kadromuzun düzenlediği gecelerinizde eksiksiz bir organizasyon vaat ediyoruz. Her şeyin dilediğiniz gibi olması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Hem öğrencilerimizi gelecekteki iş hayatlarına hazırlıyor, hem de mesleklerini uygulamalı olarak öğrenmelerini sağlıyoruz.

Otelimizin hem bahçesi hem de çok amaçlı salonu organizasyonlar için çok ideal. Kına gecenizi bizimle beraber gerçekleştirebilir, hayal ettiğiniz konseptte kına gecesi organizasyonuna sahip olabilirsiniz. Bahçemizde bulunan açık alanda çimlerin üzerine konumlanan konuk masalarınız ve kına tahtınıza bayılacaksınız. Hem kokteyl hem de banket düzeninde hizmet verebiliyoruz. Kokteyl masalarınızı usta şeflerimizin hazırladığı atıştırmalıklarla doldururken banket düzeninde istediğiniz davet menülerini sunuyoruz.

Kişiye özel karşılama panosu, tefler, kına mumu, kına el gülü, kına tepsisi, kına sepeti olmak üzere kına gecesi için gerekli tüm malzemeleri sağlıyoruz. İstediğiniz konsepte göre düzenleme yapıyoruz. Hayallerinizden bile güzel olacak bu gecede; yer almasını istediğiniz renkler ve aksesuarları ekibimize söyleyin. Hemen iş ortaklarımız ve öğrencilerimizle gerçekleştirelim.

Müzik ziyafeti de sunuyoruz. Profesyonel orkestramız geniş repertuvara sahip. İstediğiniz yöreye özgü türküler ve şarkılara gecenizi renklendirecekler. Dilerseniz müzik listenizi siz de belirleyebilirsiniz. Pistimiz oldukça geniş ve rahat. Arkadaşlarınızla dans edecek, günün tadını çıkaracaksınız. Kına merasimlerini de bu geniş pistimizde gerçekleştirebilirsiniz. Kına yakma, testi kırma, damat basması ve gelin ve damat oyunları olmak üzere birçok etkinlikte düzenleyebiliyoruz.

Kına gecelerinin dışında düğün, nişan, kurumsal etkinlik, açılışlarda da bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel ekibimize gecenizi emanet etmek ve Vakfıkebir Uygulama Oteli fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilir, “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Cumhuriyet Mahallesi, Cumhuriyet Cd., 61400 Vakfıkebir/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Vakfıkebir Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.