Uzunkum Otel

E-posta Gönder

Uzunkum Otel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  300-400

Uzunkum Otel Sıkça Sorulan Sorular

 • Uzunkum Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Uzunkum Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Uzunkum Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Uzunkum Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Uzunkum Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Uzunkum Otel Hakkında

En iddialı kına gecesi organizasyonlarınız için 1989 yılından beri Trabzon’da faaliyet gösteriyoruz. Konforlu konaklama hizmetimizin yanında özel günleriniz için düzenlediğimiz farklı konseptli etkinliklerimizle de ismimizden söz ettiriyoruz. Memnuniyetiniz için yeni şeyler üretmeyi, ürettikçe gelişmeyi ve beklentilerinizin üstünde hizmet vermeyi en birincil amacımız haline getirdik. Düğününüzden önce güzel bir kına gecesi geçirmek istiyorsanız sizi otelimize bekliyoruz.

Kına geceleriniz otelimizin 350 kişilik kapalı Balo Salonunda yapıyoruz. Salonumuzda dilediğiniz konsepte mekân süslemesi yapabiliyor, masa ve sandalyelerimizi bu konsepte uygun olacak şekilde hazırlıyoruz. Kına gecenize en yakışacak olan kırmızı renkle, harika dekorlar oluşturabiliriz bizden söylemesi…

Otelimizde davetlerinizi yemekli veya yemeksiz şekilde gerçekleştiriyoruz. Perle Tante Restoranımızda, menüleriniz için usta aşçılarımız tarafından hazırlanan Karadeniz’in yöresel yemeklerini kullanıyoruz. Bunun dışına Dünya Mutfağından da değişik lezzetleri yemekli düğünlerinizde misafirlerinize sunabiliyoruz. Yemeklerimizin dağıtımını profesyonel servis ekibimizle sağlıyoruz. Alkollü-alkolsüz içecek seçeneklerimizle bu lezzetli yemeklerimizi tamamlayabilirsiniz.

Kına gecenizi organizasyon firmalarıyla kurduğumuz iş ortaklığında bir şova dönüştürebiliriz. Osmanlı konsepti, pembe konsept veya Hint konseptinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ayrıca bindallı, kına tepsisi, kına mumu ve kına tahtı gibi zamanın trendlerine uyum sağlayacağınız aksesuarlardan da bu sayede faydalanabilirsiniz.

Kına geceleriniz için son teknolojiyle üretilmiş sahne ve ses sistemi sağlıyoruz. Ayrıca canlı müzik hizmeti verebiliyor ve yöresel dans ekiplerinin gösterilerine yer verebiliyoruz. Tüm ayrıntıları otelimizin organizasyon sorumlusuyla konuşup planlayabilirsiniz. Yeter ki ne hayal ettiğiniz net olsun, biz onu gerçeğe çevirmek için var gücümüzle çalışmaya hazırız.

Biz hizmet kalitemize ve tecrübeli ekibimize çok güveniyoruz ve Uzunkum Otel kına organizasyonlarında fark yaratacak olanaklar sağlar diyoruz. Hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, Uzunkum Otel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  1 No'lu Beşirli Mah. Sahil Cad. No:206

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Uzunkum Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.