Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Sıkça Sorulan Sorular

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Hakkında

Uzun yıllardır bu sektörü meslek edinmiş öğrencilerle birlikte hizmet veriyoruz. Hem konaklama hem de özel günlerini kutlamak isteyen misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Merkezi bir konumda olduğumuzdan ulaşım kolaylığı açısından misafirleriniz salonumuzu rahatça bulabiliyor. Hayatınız boyunca belki de ilk kez gerçekleştireceğiniz kınanızı hep güzel hatırlamanızı istiyoruz. Birlikte çalışmaya karar verdiğimiz zaman emin olun ki kınanıza bir misafir gibi geliyorsunuz. Kalite ve profesyonellik ışığında Trabzon kına mekânlarından biri olarak, zengin menümüz, güler yüzlü personelimiz ile hizmet veriyoruz. Mutluluğunuzu sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Üstün hizmet kalitemizi kına organizasyonlarınızda da gösteriyoruz. Bir organizasyon firması eşliğinde hayal ettiğiniz kına gecesini düzenliyoruz. Bindallısından kına süslemelerine kadar her konuda isteklerini gerçekleştiriyoruz. Bir otel olduğumuz için yıllarca üst kalite hizmet verdik. Bu yüzden herhangi bir şüpheye içinizde asla yer vermeyin. O gün gelip çattığında her şeyi eksiksiz olması için elimizden geleni yapıyoruz. Kalite bizim işimiz olduğunda böyle özel bir günü gerçekleştirme işi de bize düşüyor.

Yemekli bir kına organizasyonuna ne derdiniz? Usta ellerden çıkan yemeklerimizi hem görsel hem tadı açısından güzel bulacağınıza eminiz. Böylece dillerde dolaşan bir kına geceniz oluyor. Trabzon’da kına salonu arıyorsanız alternatiflerinizin arasına bizi rahatça koyabilirsiniz. Bunun dışında Trabzon Akçabaat Uygulama Oteli fiyatları da oldukça uygun. Bu sebeple kına organizasyonunuz için ayırdığınız bütçenin belki de daha altında davetinizi gerçekleştirebileceksiniz!

Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece eğlenceli kına gecesi organizasyonunuz için planlamalara başlıyoruz! Yıllar sonra bile hatırladığınızda gülümseyeceğiniz davetler için Trabzon Akçaabat’ta sizi bekliyoruz…

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Söğütlü Mah. Bilge Cad. No:5

 • Haritadaki Konumu

  Trabzon Akçaabat Uygulama Oteli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.