Sandal Hotel

E-posta Gönder

Sandal Hotel

Sandal Hotel Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Sandal Hotel Sıkça Sorulan Sorular

 • Sandal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sandal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Sandal Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100-150 TL aralığından başlamaktadır.


 • Sandal Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sandal Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sandal Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Sandal Hotel kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Sandal Hotel Hakkında

Trabzon’da eşsiz güzelliğe sahip çok hoş bir mekanın içerisinde harika bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız, sizin için doğru adresin Sandal Hotel olacağına emin olabilirsiniz.

Adeta saklı bir cennet olan Yomra’da birbirinden özel ve güzel etkinliklere ev sahipliği yapıyoruz. 750 ila 1000 kişilik misafir ağırlama kapasitemizle kır düğünü, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, mezuniyet yemeği, doğum günü kutlaması, baby shower partisi, toplantı ve davetleriniz için başarıyla hizmet veriyoruz.

Sandal Otel düğün salonu olarak da kullanılabildiği için hem otel hem de eğlence hizmetini aynı anda alabiliyorsunuz. Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek mekanımızı tanıtıyor ve daha önce yaptığımız çalışmalar hakkında detaylı bilgi verip, çeşitli örnekler gösteriyoruz. Önceliğimiz her zaman sizin isteklerinizi yerine getirmek olduğu için hayalini kurduğunuz her şeyi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Mükemmel manzaramız, şık atmosferimiz ve masmavi havuzumuzla adeta büyüleneceğiniz bir ortamda sizi ağırlıyoruz. Eğlenceniz için özenle hazırlıyoruz. Yuvarlak masalarımızı zarif sandalyelerimizle birlikte kullanarak davetlileriniz için şık ve rahat bir oturma alanı oluşturuyoruz. Dans pistimizin bulunduğu bölüme kına tahtınızı ve orkestra ekibimizi konumlandırıyoruz. İplerin üzerine astığımız sıra sıra minik lambalarla ışıltılı bir aydınlatma sağlıyor yapaylıktan uzak durarak doğallığımızı koruyoruz. Kına geceniz için bindallı, kaftan, semazen, zenne, oryantal, davul şov gibi hizmetleri sağlayarak sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zamanlar geçirmenize yardımcı oluyoruz. Kına merasiminizi müziklerle şenlendiriyor, kına ekibinin dans gösterileriyle renk katıyoruz.

Siz de Trabzon kına mekanları arasında yer aldığımız Sandal’ın şanslı çiftlerinden biri olmak, hakkımızda daha detaylı bilgi almak, düğün paketi içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanın başka bir yolu ise yandaki formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna basılması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hükümet Cad. Sancak Mah. No:86 Yomra Trabzon

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sandal Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.