Rota Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Trabzon

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Kına gecenizi yapmak için en doğru tercih olan mekânımız, maviyi ve yeşili kucaklayan enfes bir doğa manzarasına sahiptir. Açıldığımız günden bugüne kadar yenilikçi yapımızdan ve kaliteli hizmet anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Aynı çizgide yolumuza devam ediyoruz. Kına gecelerinizde yaptığımız harika organizasyonlarımızla fark yaratıyoruz. Sizin ve konuklarınızın memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunun için aralıksız çalışıyoruz.

Peki kına gecenize özel hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle bu özel davetinizi 500 kişilik denize sıfır açık alanımızda ya da 400 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitesine sahip Balo Salonumuzda yapıyoruz. Gönül rahatlığıyla yer stresine girmeden tüm sevdiklerinizi düğününüze davet edebilirsiniz. Seçtiğiniz mekânı kına gecenize özel olarak özenle hazırlıyoruz. Süslemeler de genellikle kırmızı renkli tül süslemeler tercih ediyoruz. Bunu beğenmezseniz kendi zevkinize göre de süslemeler yapabiliriz.

Yemekli davetleriniz için hazırladığımız yöresel yemeklerin yanında Dünya Mutfağındaki tatlara da hakimiz. Tamamen seçimini sizin yaptığınız yemeklerimizin eşsiz sunumuyla, kaliteyi esas alan servis ekibimizle misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize kalmış.

Kaliteli ses ve sahne hizmeti sunduğumuz salonumuzda, canlı performanslarla mükemmel müzik keyfine ulaşabilirsiniz. Pist alanımızı özgürce dans edebilin diye geniş bıraktık. Sevdiklerinizle birlikte özgürce eğlenebilirsiniz. Ayrıca kına gecesinin olmazsa olmazı kına müziklerini, en beğendikleriniz arasından hazırlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Daha fazla bilgi ve kına gecenize özel fiyat teklifleri almak için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rota Düğün Salonu Trabzon olarak sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

İletişim

ömer akçay

  • Adres: TrabzonYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!