Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Rota Düğün Salonu

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rota Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Rota Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Rota Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Rota Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Rota Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rota Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Rota Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rota Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Rota Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizi yapmak için en doğru tercih olan mekânımız, maviyi ve yeşili kucaklayan enfes bir doğa manzarasına sahiptir. Açıldığımız günden bugüne kadar yenilikçi yapımızdan ve kaliteli hizmet anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Aynı çizgide yolumuza devam ediyoruz. Kına gecelerinizde yaptığımız harika organizasyonlarımızla fark yaratıyoruz. Sizin ve konuklarınızın memnuniyetini ön planda tutuyor ve bunun için aralıksız çalışıyoruz.

Peki kına gecenize özel hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle bu özel davetinizi 500 kişilik denize sıfır açık alanımızda ya da 400 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitesine sahip Balo Salonumuzda yapıyoruz. Gönül rahatlığıyla yer stresine girmeden tüm sevdiklerinizi düğününüze davet edebilirsiniz. Seçtiğiniz mekânı kına gecenize özel olarak özenle hazırlıyoruz. Süslemeler de genellikle kırmızı renkli tül süslemeler tercih ediyoruz. Bunu beğenmezseniz kendi zevkinize göre de süslemeler yapabiliriz.

Yemekli davetleriniz için hazırladığımız yöresel yemeklerin yanında Dünya Mutfağındaki tatlara da hakimiz. Tamamen seçimini sizin yaptığınız yemeklerimizin eşsiz sunumuyla, kaliteyi esas alan servis ekibimizle misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize kalmış.

Kaliteli ses ve sahne hizmeti sunduğumuz salonumuzda, canlı performanslarla mükemmel müzik keyfine ulaşabilirsiniz. Pist alanımızı özgürce dans edebilin diye geniş bıraktık. Sevdiklerinizle birlikte özgürce eğlenebilirsiniz. Ayrıca kına gecesinin olmazsa olmazı kına müziklerini, en beğendikleriniz arasından hazırlıyoruz.

Verdiğimiz hizmetler bu saydıklarımızla sınırlı değil. Daha fazla bilgi ve kına gecenize özel fiyat teklifleri almak için hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rota Düğün Salonu Trabzon olarak sizinle tanışmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Genel Müdür

İletişim

  • Adres:

    Trabzon

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.