Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Ramada Plaza Trabzon

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Ramada Plaza Trabzon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
2.000 - 3.000 TL

Ramada Plaza Trabzon Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Ramada Plaza Trabzon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ramada Plaza Trabzon Sıkça Sorulan Sorular

Ramada Plaza Trabzon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ramada Plaza Trabzon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 2.000 - 3.000 TL aralığından başlamaktadır.Ramada Plaza Trabzon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 1.500 - 2.000 TL aralığından başlamaktadır.

Ramada Plaza Trabzon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ramada Plaza Trabzon kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ramada Plaza Trabzon Hakkında

Geleneksel ile moderni birleştirmek isteyenler için kına, bekarlığa veda ve gelin hamamı organizasyonlarının tümünü düzenliyoruz. Masallardaki gibi bir davet için Ramada Plaza Trabzon adresinde sizi bekliyoruz…

Kişiselleştirilmiş konseptleriniz için organizasyon sorumlumuz ile görüşmeler düzenliyoruz. Hayal ettiğiniz organizasyonları bir de sizden dinliyoruz. Bunun sebebi ise; isteklerinizi sizin kelimeleriniz ile dinleyerek, özellikle istediğiniz detaylar üzerinde durmak. Davetleriniz boyunca her detay ile ilgileniyor ve eksiksiz bir gece geçirmenizi hedefliyoruz!

Kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz Ramada Plaza Trabzon’da kına ve bekarlığa veda partileriniz için sunduğumuz hizmetleri merak ediyor musunuz?

Cevabınız evet ise yazıyı okumaya devam ederek her organizasyon için ayrı ayrı bilgi edinebilirsiniz.

-Gelin hamamı: Osmanlı Saraylarında tercih edilen hamam konseptini modernize ederek Spa merkezimizde konuklarınızı ağırlıyoruz. Özel sunumlar ile gelin hamamı menülerinizi hazırlıyoruz. Fasıl grubu ve dansöz ekibi de davet ederek organizasyonunuzu adeta bir “Sultan eğlencesine” dönüştürüyoruz. Arzu ederseniz geleneksel minderler de kullanarak hoş bir ambiyans yaratıyoruz.
-Kına gecesi: Trabzon, Kazaziye ve Kozak Salonlar davetli sayınıza göre tercih ediliyor. Şık bir kına merasimi için kına konseptiniz belirleniyor. Geleneksel, prenses, Hint, Roman gibi konseptler alternatifleriniz arasında ise renk ve süslemeler uyumlu olarak tercih ediliyor. Ayrıca düğün ve kına gecesi organizasyonlarını bir arada da düzenleyebilir, gecenizi ikram veya davet menüleri ile ziyafete çevirebilirsiniz. Eşsiz tatlar ve size özel hazırlanmış salonumuz sayesinde kendiniz prenses gibi hissedeceksiniz…

-Bekarlığa veda partisi mi? İşte tam da bu noktada bolca eğlence ve kız arkadaşlarınız ile küçük bir tatil tavsiye ediyoruz. Gün boyunca havuz başı eğlenceleri, gelin hamamı ve akşam yemeği de dahil bir program da tercih edebilirsiniz.

Ramada Plaza Trabzon’da konaklama tercih ediyorsanız kendinize uygun odaların rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Tatilleriniz için deniz veya doğa manzaralı Deluxe odalar ya da süitlerimiz lüks ve konforu yaşayabileceğiniz alanlar olacaktır!

Siz de sayfanın üst kısmında yer alan Ramada Plaza Trabzon iletişim formunu doldurarak bütün hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Satış & Pazarlama

İletişim

 • Adres:

  Gülyalı Mevki Rize Cad. No: 23 Yalıncak Beldesi Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Ramada Plaza Trabzon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.