Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Radisson Blu Hotel Trabzon

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Radisson Blu Hotel Trabzon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Radisson Blu Hotel Trabzon Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Radisson Blu Hotel Trabzon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Radisson Blu Hotel Trabzon Sıkça Sorulan Sorular

Radisson Blu Hotel Trabzon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Radisson Blu Hotel Trabzon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Radisson Blu Hotel Trabzon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Radisson Blu Hotel Trabzon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Radisson Blu Hotel Trabzon kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Radisson Blu Hotel Trabzon kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Radisson Blu Hotel Trabzon kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.

Radisson Blu Hotel Trabzon Hakkında

Kına geceleri hem aile evinden ayrılmanın hüznünü hem de hayatınızın aşkına kavuşmanın sevincini barındıran duygusal ve bir o kadar da eğlenceli etkinliklerdir. Biz Radisson Blu Hotel Trabzon’da denize nazır, nezih bir ortam ve kaliteli hizmet anlayışımızla size kusursuz bir kına gecesi organizasyonu sunuyoruz.

Radisson Blu Hotel’de size ferah ve modern bir atmosferde hizmet veriyoruz. Biri deniz, biri orman manzaralı olmak üzere iki davet alanımız bulunuyor. İhtişam ve zarafetin birleştiği salonlarımızda 750 kişiye kadar davetlinizi ağırlayabiliyoruz. Daha samimi, butik bir davet tercih ederseniz de havuz başında 500’e kadar davetlinizi ağırlayabildiğimiz şık bir alanımız da mevcut. Uzun davet masaları, şık kristal vazolar, ihtişamlı şamdanlarla davetlilerinizi henüz kapıdan girdikleri anda eşsiz bir atmosferle karşılıyoruz. Muhteşem geçen kına gecenizi geç saatlere kadar devam ettirmek isterseniz after party alanımızda eğlenceye hız kesmeden devam edebiliyorsunuz.

Mekanımızda kına gecenizin tam da hayallerinizdeki gibi olması için organizasyon sorumlumuz her ihtiyacınızla özenle ilgileniyor. Kına tahtından, bindallıya tüm ihtiyaçlarınız kusursuz bir şekilde karşılanıyor. Kına mekanınızda her zevke uygun tasarımlarla her gelini mutlu edebiliyoruz. Hint tarzından, rengarenk kına gecelerine dilediğiniz tarzda bir organizasyon gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğer dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da çalışabiliyorsunuz.

Yemekli bir davet tercih ederseniz, kına gecenizde davetlilerinizin eğlencenin yanında leziz yemeklere de doymasını sağlıyoruz. Türk ve dünya mutfağından derlediğimiz leziz menülerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Düğün öncesi yaptığımız menü tadımlarıyla da menüde zevkinize göre değişimler yapabiliyorsunuz.

Otelimizde 162 adet lüks süit bulunuyor. Dilerseniz eşsiz kına gecenizin ardından bu süitlerde kalabiliyor, gecenin yorgunluğunu konforlu odalarımızda atabiliyorsunuz.

Siz de bir deniz veya orman manzarasına karşı, doyasıya eğleneceğiniz nezih bir kına gecesi hayal ediyorsanız; Radisson Blu Hotel Trabzon kına gecesi organizasyonlarında hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için de sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Satış Direktörü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Boztepe, Numan Gül Cad, Boztepe Çamlık Sk. No:2, 61030 Ortahisar/Trabzon

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.