Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Orjin Cafe Kına Salonu

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Orjin Cafe Kına Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Orjin Cafe Kına Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Orjin Cafe Kına Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Orjin Cafe Kına Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Orjin Cafe Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Orjin Cafe Kına Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Orjin Cafe Kına Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Orjin Cafe Kına Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Orjin Cafe Kına Salonu Hakkında

Kına geceleri, kültürümüzün en önemli ögelerinden biri. Trabzon’da düzenlenen kına gecelerinin ise yeri bir başka. Eşsiz güzelliği ve yemyeşil doğasıyla hepimize ilham veren Karadeniz, müthiş organizasyonlar yapmamız için bize de ilham verdi. Böylelikle Orjin Kına Salonu olarak, Trabzon’da geniş kitlelere ulaştık ve siz değerli gelinlerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kına geceniz için mekan arayışındaysanız, bu arayışın artık son bulduğunu belirtmek isteriz. Kına merasimini salonumuzda gerçekleştirmek isteyen çiftlerimize sunduğumuz imkanlar neler? Dilerseniz inceleyelim.

Salonumuz yaklaşık 150 kişi kapasitesine sahip. Duvarlarda bulunan Osmanlı mimarisini andıran motifler ise kına gecesi ambiyansını destekler nitelikte. Bunun yanında, zemindeki halı kaplama sayesinde konforunuzdan ödün vermiyorsunuz ve aynı zamanda misafirlerinize ev rahatlığında bir kına gecesi sunuyoruz.

Kına gecenizi nasıl şekillendirmek istediğinizi bizimle paylaştığınızda size farklı konsept seçenekleri sunuyoruz. Örneğin; Osmanlı gelini, Hint gelini veya çingene konsepti. Bunlardan birini seçmeniz için size yardımcı oluyoruz. Dilerseniz, Osmanlı’nın ağır desen ve motiflerini içeren Osmanlı konseptini, bunun yanında Hintlilerin hareketli ve bohem havalarını içeren Hint konseptini, dilerseniz de çingenelerin renkli ve eğlenceli konseptini tercih edebilirsiniz.

Kına merasiminiz gerçekleşirken size şık bir şekilde sunulması için kına tepsisi, yakın çevreniz için dağıtılan kına mumu sayesinde ahenkli bir hava yaratıyoruz. Sonrasında eğlence aşamasında ise diğer salonların hiçbirinde göremeyeceğiniz led ışıklı takma kanatlarımızla misafirlerinize bir görsel şölen yaşatıyoruz. Kına gecenizin sonunda ise misafirlerinize kuru kına ikramımız mevcut.

Orjin Kına Salonu Trabzon, misafirlerine muhteşem bir ekiple unutulmaz bir kına gecesi deneyimi sunuyor. Hizmetlerimizin tümü deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte eksiksiz bir şekilde gerçekleşiyor. Bizimle iletişime geçmek ve daha detaylı bilgi edinmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Uzun Sk. Canbakkal İşmerkezi Kat:2 No:36 Ortahisar Trabzon

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.