• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Liko Apart Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Liko Apart Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Liko Apart Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Liko Apart Otel Sıkça Sorulan Sorular

Liko Apart Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Liko Apart Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Liko Apart Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Liko Apart Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Liko Apart Otel Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına geceleri için siz de Liko Apart Otel’de unutulmaz bir eğlence yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte kutlayacağınız hayatınızın en özel anlarından olan kına merasiminizde her şeyin sorunsuz olduğu ne isteklerinizin gerçekleştiği rüya gibi bir gece sizi bekliyor.

Yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veriyoruz. Her çiftin farklı bir hikayesi olduğuna inanıyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz. Kına töreninizden önce sizinle tanışarak nasıl bir davet hayal ettiğinizi öğreniyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda ekibimizin profesyonel bakış açısını da göz önünde bulundurarak size yardımcı oluyoruz.

Trabzon'da oldukça beğenilen ve tercih edilen mekanlardan biri olmanın uzun zamandır haklı gururunu yaşıyoruz. Kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeni şeyler öğrenmeye dikkat ediyoruz. Moda olan trendleri ve sektörün öncü konularını yakından takip ediyoruz. Size sunduğumuz hizmetler sırasında hem hayallerinizi hem de hizmet içeriklerimizi göz önünde bulundurarak keyifli bir davet organize ediyoruz.

180 kişilik kapasiteye sahip mekanımız içerisinde her şeyin istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Hangi alana nasıl bir dekor konumlandıracağımıza birlikte karar veriyor ve uyguluyoruz. Tefler, davullar, kına tahtları, kına merasimine eşlik eden kına müzikleri ile sizi unutulmaz bir gece yaşatıyoruz. Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı otopark alanı hizmeti de sunarak hem size hem de kına gecenize eşlik edecek misafirlerinize kolaylık sağlıyoruz. Merkezi konumuz dolayısıyla kolay ulaşılabilir bir yerde bulunuyoruz.

Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak talepleriniz doğrultusunda konseptler belirliyoruz. Siz de Trabzon kına gecesi yerleri arasında yer alan Liko Apart Otel’in değerli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları ile bize ulaşabilirsiniz. Sizinle tanışmak ve büyüleyici bir kına töreni yaşamanıza aracı olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kaşüstü Mah. Devlet Karayolu Cad. No:5/1

 • Haritadaki Konumu

  Liko Apart Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.