Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Kardelen Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kardelen Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kardelen Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kardelen Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kardelen Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kardelen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kardelen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kardelen Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kardelen Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kardelen Düğün Salonu Hakkında

Manevi değerlerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizde Trabzon Maçka Kardelen Düğün Salonu olarak, ev sahipliğinizi yapmak istiyoruz. Saray konseptli dekorumuzla fark yaratıyor, size laik olabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Avrupa standartlarındaki ürünlerimizi sunuyoruz ve işinde uzman ekibimizle güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

Mutlu geleceğe adım attığınız bu özel gecenizde size şu olanakları sağlıyoruz;

-Yüksek tavanlı ve görselliği bozacak tek bir kolonun bile olmadığı modern salonumuzda, geniş ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Bu yüzden yer alacak mı stresine girmeden bütün sevdiklerinizi kına gecenize davet edebilirsiniz. Özel aydınlatmalarımız, gelin-damadın oturabileceği bir alan ve masalarımızın üzerine yerleştirdiğimiz, dekorasyonumuzla uyum sağlayan çiçeklerimiz bulunuyor. Mekânlarımızı dilediğiniz renkte süsleyebiliyor, tarzınızı yansıtacak konseptler oluşturarak fark yaratıyoruz.

-Kına gecenizde misafirlerinize sunacağımız yemek menülerimizi, hijyenik mutfağımızda hazırlıyoruz. Usta aşçılarımız tarafından yapılan Türk Mutfağının en güzel lezzetlerini, profesyonel ekibimizle servis ediyoruz. Üstelik servislerimizde porselen tabak ve kaliteli çatal-bıçak takımı kullanıyoruz.

-Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanıyoruz. Kına tahtınızı salonumuzun baş köşesine, her açıdan görülebilecek şekilde yerleştiriyoruz. Bu alanı dekoratif aksesuarlarla süslüyor, kendinizi prensesler gibi hissetmeniz için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz.

-Modern salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuvarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte doyası eğlenerek, bu özel gününüzün tadını çıkarmak kalıyor.

Size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve Trabzon Çağlayan Kardelen Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Akoluk Beldesi /Akoluk Belediye Yanı Maçka /Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Kardelen Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.