Kardelen Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Maçka‎, Trabzon

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Önerilen Firmalar

Cinkaya Düğün Salonu
10

Şalpazarı‎

Cinkaya Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az
Kardelen Düğün Salonu
10

Maçka‎

Kardelen Düğün Salonu

300-400
50 TL'den az
Yağmur Düğün Salonu
5

Çarşıbaşı‎

Yağmur Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Manevi değerlerimizin en güzel yansıması olan kına gecenizde Trabzon Maçka Kardelen Düğün Salonu olarak, ev sahipliğinizi yapmak istiyoruz. Saray konseptli dekorumuzla fark yaratıyor, size laik olabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Avrupa standartlarındaki ürünlerimizi sunuyoruz ve işinde uzman ekibimizle güvenilir bir hizmet sağlıyoruz.

Mutlu geleceğe adım attığınız bu özel gecenizde size şu olanakları sağlıyoruz;

-Yüksek tavanlı ve görselliği bozacak tek bir kolonun bile olmadığı modern salonumuzda, geniş ağırlama kapasitemizle hizmet veriyoruz. Bu yüzden yer alacak mı stresine girmeden bütün sevdiklerinizi kına gecenize davet edebilirsiniz. Özel aydınlatmalarımız, gelin-damadın oturabileceği bir alan ve masalarımızın üzerine yerleştirdiğimiz, dekorasyonumuzla uyum sağlayan çiçeklerimiz bulunuyor. Mekânlarımızı dilediğiniz renkte süsleyebiliyor, tarzınızı yansıtacak konseptler oluşturarak fark yaratıyoruz.

-Kına gecenizde misafirlerinize sunacağımız yemek menülerimizi, hijyenik mutfağımızda hazırlıyoruz. Usta aşçılarımız tarafından yapılan Türk Mutfağının en güzel lezzetlerini, profesyonel ekibimizle servis ediyoruz. Üstelik servislerimizde porselen tabak ve kaliteli çatal-bıçak takımı kullanıyoruz.

-Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanıyoruz. Kına tahtınızı salonumuzun baş köşesine, her açıdan görülebilecek şekilde yerleştiriyoruz. Bu alanı dekoratif aksesuarlarla süslüyor, kendinizi prensesler gibi hissetmeniz için çalışmalarımızı titizlikle sürdürüyoruz.

-Modern salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuvarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte doyası eğlenerek, bu özel gününüzün tadını çıkarmak kalıyor.

Size sağladığımız olanaklar bunlarla sınırlı değil. Salonumuz hakkında daha fazla bilgi almak ve Trabzon Çağlayan Kardelen Düğün Salonu fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ertan Emral

  • Adres: Akoluk Beldesi /Akoluk Belediye Yanı Maçka /Trabzon

Kardelen Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!