Kalıntaş Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kalıntaş Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  750-1.000

Kalıntaş Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Kalıntaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Kalıntaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Kalıntaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Kalıntaş Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Kalıntaş Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına süslemesi

Kalıntaş Düğün Salonu Hakkında

Kına gecenizde size ve konuklarınıza kendilerini özel hissettirecek hizmetler sunuyoruz. Çiftlerimize anlamlı ve unutulmaz anlar yaşatmak en büyük hedefimiz. Konuklarımızı memnun etmek için her anınıza kusursuzluğu işlemek için çalışıyoruz. Tecrübelerimizi hayallerinize ulaştırmak için kullanıyoruz ve kendimizi her geçen geliştiriyoruz. Kına gecenizi en güzel şekilde yapmak için sizi Kalıntaş Düğün Salonu Akçaabat ‘a bekliyoruz.

Peki bu özel gününüz için size hangi hizmetleri veriyoruz?

Öncelikle Trabzon’un en büyük açık alanlarından biri olarak faaliyet gösteriyoruz. Açık alanımız 1000 kişinin rahatça sığabileceği ağırlama kapasitesiyle hizmet veriyor. Bunun dışında 300 kişilik çok amaçlı kapalı salonumuzu da kına organizasyonlarınızı yapabiliyoruz. Kişi sayınıza göre masa ve sandalyelerimizi yerleştiriyoruz; istediğiniz konsepte mekân giydirme ve süsleme yapabiliyoruz.

Yemekli davetleriniz için kendi bünyemizde menünüzü hazırlayabiliyoruz. Dilerseniz dışarıdan anlaşacağınız catering firmasıyla ortaklık kurup misafirlerinizi bu şekilde ağırlıyoruz. Yemek olmayan davetlerimiz için konuklarınıza yaş-kuru pasta, çerez ve içecek ikramlarımız oluyor. Size en uygununu seçebilirsiniz, karar tamamen size ait.

Kına gecenizde alanımıza girerken kendinizi peri masalındaymış gibi hissedeceğiniz yolumuzu özenle süslüyoruz. Bu yoldan geçerken sevdiklerinizle göz göze gelmenin mutluluğunu yaşayın istiyoruz. Dilerseniz bir kına ekibiyle dans koreografisi hazırlayıp misafirlerinize görsel bir şov sunabilirsiniz. Kına geceleriniz için isteğiniz dahilinde kına süslemesi, kına müziği, kına ekibi ve kına tahtı hizmeti verebiliyoruz. Amacımız sizi memnun ederek gecenizi unutulmaz kılmak.

Salonumuzla anlaşmalı fotoğrafçımız, bu özel gününüzde yanınızdan bir dakika bile ayrılmadan fotoğraf çekimlerinizi yapıyor. Üstelik kına gecenizin sonunda misafirleriniz beraber çekildiğiniz bu fotoğrafları hemen teslim alabiliyor.

Size geniş pist alanımızda özgürce dans etme fırsatı sağlıyoruz. Kaliteli ses ve sahne sistemimizle hiç eğlenmemiş gibi eğlenecek, profesyonel orkestramızın müzik şöleniyle coşacak ve son trend şarkılara eşlik etmenin zevkine varacaksınız.

Kına dışında nişan, düğün, açılış, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri gibi etkinliklerinizde de hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Önceden bize haber vermeniz durumunda davetinize özel olarak uygun salonumuzu hazırlıyoruz.

Daha fazla hizmet bilgisi almak ve Kalıntaş Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu en özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Düzköy Yolu Üzeri Atmaca Petrol Karşısı Yaylacık Mevkii Akçaabat

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kalıntaş Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.