Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Trabzon

Humurgan Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Humurgan Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Humurgan Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Humurgan Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Humurgan Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Humurgan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Humurgan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Humurgan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Humurgan Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Humurgan Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Humurgan Düğün Salonu Hakkında

Trabzon’da gelin adaylarımızın hayal ettiği kına gecelerini gerçekleştirmeye geldik. Humurgan Düğün Salonu olarak farklı konseptteki salonumuz, kaliteli hizmetimiz, uygun fiyatlarımız ve daha nice avantajlarla konuklarımızın yanında oluyoruz.

Humurgan Düğün Salonu olarak açıldığımız günden beri müşteri memnuniyeti esaslı çalışıyoruz. Amacımız gecenin sonunda konuklarımızı buradan mutlu ağırlamak ve bir sonraki organizasyona aynı kalite ve disiplinle hazırlanmak. Bunu yaparken hayallerinizi gerçekleştirmenin ne kadar kutsal bir şey olduğunu biliyor ve konuklarımızın isteklerini göz önünde bulunduruyoruz.

Kına geceleriniz için oldukça geniş bir iç mekanımız bulunuyor. Masalarımız salonumuzun sağında ve solunda bulunuyor. Buranın zeminini halıyla kaplayarak misafirlerimize rahat bir hareket alanı sağlıyoruz. Masalarımız, arası yeterince geniş olacak şekilde yerleştiriliyor. Salonumuzun ortasında ise büyük bir pist bulunuyor. Hem bu alana pist aracılığıyla geçiyorsunuz hem de en güzel anlarınızı bu pistte kutluyorsunuz. Kına konseptiyle ilgili aksesuarları karşıda orkestranın bulunduğu yere yerleştiriyoruz. Yüksek bir tavandan oluşan salonumuzda sizi boğmayacak, en özel anlarınızı ferah bir ortamda geçirmenizi sağlayacağız.

Masa ve sandalyeleri kına gecesi konseptine göre ayrıntılı bir şekilde süslemek isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar konusunda da yardım alabilirsiniz.

Humurgan Düğün Salonu olarak bu özel anların sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden profesyonel bir ekip fotoğraf veya video çekmeniz için yanınızda olacaklar. Böylelikle yıllar sonra çok değerli olan bu kına gecenizi hatırlamak istediğinizde geniş bir fotoğraf albümünüz olabilecek.

Güler yüzlü personelimiz gece boyunca yanınızdan ayrılmayacak. Hiçbir aksaklık çıkmaması için var güçleriyle çalışan personelimiz güler yüzlü hizmetlerini gecenin son anlarına kadar sürdürecekler. Bizi tercih etmek ve hayal ettiğiniz kına gecesini Humurgan Düğün Salonunda gerçekleştirmek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonunu tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Yemişli Mahallesi, 61600 Sürmene/Trabzon

 • Haritadaki Konumu

  Humurgan Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.